Skocz do zawartości

Szymon Florczyk

Uczestnik
  • Zawartość

    3
  • Dołączył

  • Ostatnio

Wszystko napisane przez Szymon Florczyk

  1. Dziękuję pięknie za link, kto wie ------------------ Obecnie tutaj jest kanał projektu https://www.youtube.com/channel/UCFWG9kzfU90e8UAHyiNO05A z na razie próbkami i jednym utworem w całości, a tu profil fb https://www.facebook.com/The-Count-Project-Szymon-Florczyk-111036777363123 Prace oczywiście trwają, powstają i instrumentale, i piosenki.
  2. Cześć :), mam pytanie - być może ktoś z Was orientuje się choćby mniej więcej, jakie wytwórnie (polskie lub nie) mogłyby być zainteresowane materiałem, hm... eksperymentalnym, łączącym rocka z elementami klasyki, musicalowymi; bardzo melodyjny, głównie instrumentalny, ale zdarza się i piosenka śpiewana w stylu m.in. dark cabaretowym. Jakie wytwórnie choć w przybliżeniu mogą mieć taki profil?
  3. Pierwsze 3 utwory z powstającego w Krakowie albumu. "Courtly rock", mieszanka rocka z klasyką/filmową i elektroniką, w dalszej części projektu również z folkiem czy dark cabaretem. www.youtube.com/watch?v=wR0aqLHn3NQ www.youtube.com/watch?v=IqScfK1PKg8&t=5s www.youtube.com/watch?v=4XIGEBn9UQI albo soundcloud.com/simon_alexander
×
×
  • Utwórz nowe...