Cześć,
 
	Jestem na etapie wyboru głośników do salonu około 40m. Zależy mi w pierwszej kolejności na odsłuchu ale fajnie byłoby gdyby pod kino domowe też dawał radę. Z funkcji dodatkowych to często słucham Spotify i właściewie samo radio też nie byłoby złe.
 
	Jako, że sofę mam stosunkowo blisko od ściany z TV ( około 3m), znajomy polecił mi głośniki Yamaha HS8 z dodatkowym subwooferem ale nie do końca jestem przekonany czy takie głośniki w takim pomieszczeniu dadzą radę.
 
	Chciałbym wydać max 8k ale wiadomo, jeśli macie jakieś sprawdzone zestawy, chętnie się pochylę nad propozycjami.
 
	No i najistotniejsza kwestia, jako, że nie jestem już singlem i mam w domu babę to głośniki wynegocjowałem ale muszą być białe co na pewno mocno ograniczy temat.
 
	Dzięki za pomoc
 
	Tomek