Skocz do zawartości

Edwin Burek

Uczestnik
  • Zawartość

    4
  • Dołączył

  • Ostatnio

Informacje osobiste

  • Lokalizacja
    Rzeszów

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

  1. Hej wszystkim! Mam małe autko, Skodę Citigo, i postanowiłem zrobić w nim porządne audio, żeby umilić sobie podróże świetnej jakości dźwiękiem. Jakiś czas temu razem z moim ojcem zabraliśmy się za ten temat – wrzuciliśmy nowe radio, wzmacniacz i ogromny subwoofer w skrzyni do bagażnika. Teraz nadszedł czas, żeby zająć się przednimi drzwiami i głośnikami do nich. Stąd moje pytanie, bo moja wiedza i doświadczenie w temacie car audio są prawie zerowe: jakie głośniki 165 mm odseparowane z tweeterami, w budżecie +/- 500 zł, będą najlepszym wyborem? Najlepiej, gdyby można było kupić je już na jakimś Allegro, w zestawie z dystansami i zwrotnicami. Jeśli to jakoś pomoże, to mój wzmacniacz to MTX Thunder 4244. Dzięki za pomoc!
  2. To dziwne, bo sa wersje Skody Citigo z wyposazeniem Sound. Na tym samym radiu, a jest w nich nawet subwoofer
  3. Mam standardowe radio jakie montowane jest w Skodzie Citigo, VW UP, Seat Mii w starszych generacjach. Mam 4 wolne piny na glosniki tylne w tym radiu. Dwa piny plus minus na prawy tylny i tak samo dwa plus minus na lewy tylny. Nie posiadam zadnej opcji w radiu, ktora wycisza tylne glosniki. Jedynie co to ustawienie BAL na prawo lewo. Co moze byc problemem?
  4. Hej. Mam glosniki srednio-nisko tonowe 6ohm i polutowalem kabelki i przeciagnalem je ladnie elegancko przez caly kokpit. Problem mam natomiast taki, ze nie mam jak podlaczyc tych kabelkow, a piny na tylne glosniki nie dzialaja. Nie wiem ile ohm maja te przednie glosniki i czy nie bedzie problemu jesli podlacze te tylnie do przednich, bo jak podlaczam moje tylne do przednich glosnikow to te tylne dzialaja. Mam standardowe radio z skody. Czy te tylne piny sa jakos zaprogramowane, zeby nie dzialaly? Jak to naprawic? Czy ewentualnie moge podlaczyc dwa tylne glosniki do tych samych pinow co przednie?
×
×
  • Utwórz nowe...