Skocz do zawartości

Zbigniew Swiercz

Uczestnik
  • Zawartość

    17
  • Dołączył

  • Ostatnio

Wszystko napisane przez Zbigniew Swiercz

  1. Niestety mój Nad356bee nie posiada wejść cyfrowych także tylko bezpośrednio po RCA i jest spoko wszystko działa płynnie wraz z korektorem.
  2. Witam posiadam ww streamer taga już ponad 1.5 roku i wszystko działa ok oprócz włącznika,był na serwisie bo zaciął się i nie było żadnej reakcji,kolega miał to samo,jak na razie po naprawie śmiga aż miło,a co do dźwięku gdzieś czytałem i słyszałem że gra po ciemnej stronie a wiim jaśniej
  3. Witam po dłuższej przerwie ,po długim poszukiwaniu padło na amplituner Yamaha RN 600a i głośniki Indiana linę tesi 561.mam pytanie odnośnie amplitunera, mianowicie system taga ma 75 w przy 4 ohm a Yamaha 80 w przy 8 ohm .skala głośności zaczyna się od 99 a kończy na 0.dopiero przy poziomie 30 zaczyna się coś dziać.zabezpieczenie głośności wyłączone,do 60 nic nie słychać w głośnikach.czy to jest normalne. Dodam jeszcze że dzieje się tak przy każdym źródle nawet podłączałem osobny strimer,po optyku telewizor to nieporozumienie,na tym etapie taga bije Yamahę na głowę,wszystko dobrze polączone, kable oehlbach głośniki melodika
  4. Witam po dłuższej przerwie ,po długim poszukiwaniu padło na amplituner Yamaha RN 600a i głośniki Indiana linę tesi 561.mam pytanie odnośnie amplitunera, mianowicie system taga ma 75 w przy 4 ohm a Yamaha 80 w przy 8 ohm .skala głośności zaczyna się od 99 a kończy na 0.dopiero przy poziomie 30 zaczyna się coś dziać.zabezpieczenie głośności wyłączone,do 60 nic nie słychać w głośnikach.czy to jest normalne. Dodam jeszcze że dzieje się tak przy każdym źródle nawet podłączałem osobny strimer,po optyku telewizor to nieporozumienie,na tym etapie taga bije Yamahę na głowę,wszystko dobrze polączone, kable oehlbach głośniki melodika.
  5. Jednak odsłuch mnie nie ominie,do Wrocławia mam ok 130km no i urlop, także jak z wami się skontaktować na jakiś odsłuch.
  6. Jednak będę upierał się przy podłogowkach i proszę nie sugerować się tagą to na razie przejściowa opcja nawiasem mówiąc nieżle to maleństwo daje se radę z notami jednak w pierwszej kolejności kolumny (budżet nie pozwala na dwa komponenty)a docelowo coś z pokroju Yamahy as-701
  7. Proszę nie sugerować się tagą to na razie opcja przejściowa, nawiasem mówiąc za te pieniądze gra nieżle ale i tak będzie zmieniona tylko budżet nie pozwala dwóch rzeczy naraz . Będę jednak obstawał przy podlogowkach a wzmacniacz docelowo coś w pokroju Yamahy as-701.
  8. A czy zmiana kolumn z otworem bas refleksu z przodu lub z dołu też nic nie zmieni, niestety przemeblowanie nie wchodzi w grę,żona itd😀.
  9. Dokładnie tak jak piszesz, przerabiałem to z soundbarami,miałem dwa i podobne zjawisko, czy podłogowe kolumny chociaż trochę zmienią to zjawisko.
  10. Z magnata jak już to s70 Ale najpierw trzeba posłuchać bo skrajne opinie o nich
  11. Dziękuję za przybliżenie tematu , może uda się pojechać na jakiś odsłuch (najbardziej Wrocław), jeżeli dojdzie do zakupu dam znać, pozdrawiam.
  12. Witam ponownie,zaintrygowały mnie kolumny system audio saxo40,ale mało informacji w necie czy mógłbyś coś więcej o nich, powiedzieć,jak wypadają w porównaniu z tesi lub pylon Pearl 25, na razie muszą grać z tagą
  13. Powiem tak,mam problem z basem a mianowicie słychać go tylko dobrze w jednym miejscu, wtedy słychać że schodzi nisko i jest go dużo jak na tę kolumny,nie pomaga odstawieni od ściany nawet do metra.Mozna by było zainwestować w suba ale nie o to mi chodzi.
  14. Dodam jeszcze że okablowanie i dac oehlbach,stremer taga twa-10b, nie jestem audiofilem ale gra to naprawdę przyjemnie w pokoju 20m
  15. Witam,posiadam jak w tytule amplituner taga hormony oraz kolumny indiana linę nota260, chciałbym zrobić małą zmianę w kwocie ok 3000 zł a mianowicie wzmacniacz Yamaha s701 lub kolumny tesi 561 ewentualnie 661 . Ogólnie słucham muzyki popularnej i elektronicznej.Co poradzicie wymienić w pierwszej kolejności
  16. Witam,posiadam jak w tytule amplituner taga hormony oraz kolumny indiana linę nota260
×
×
  • Utwórz nowe...