Skocz do zawartości

Tomek Bielicki

Uczestnik
  • Zawartość

    7
  • Dołączył

  • Ostatnio

Wszystko napisane przez Tomek Bielicki

  1. Dlatego też w najbliższym czasie mam zamiar odwiedzić wasz salon aby przekonać się jak gra polecany przez Ciebie Connex
  2. Dokładnie tak, do tej pory używałem zestawu genius sw h5050 i jestem przyzwyczajony do tego ze potrafią dac bass przy bardzo niskiej głośności, obawiam się ze 2 głośniki bez suba nie będą w stanie tego zrobić a z906 to pewniak, odwiedzę wasz salon posłucham i zobaczymy jak z tym bassem
  3. Mam taki zamiar zajechać do salonu tym bardziej ze jest 3km ode mnie, ale chyba nic w tej cenie nie pobije starych Logitech z906 pod względem czystości i mocy bassu , mam racje?
  4. Wygląda ciekawie 2x75w do tego hdmi arc, powiedz mi jak to gra pod względem bassu, przy niskiej głośności czuć niskie tony?
  5. Lepsze są niż edifiery? Moc widze mniejsza, zależy mi też aby bass trochę był
  6. A moze lepszym rozwiązaniem niz edifery będzie Logitech z906? Wygrzebałem jeszcze ze podobno dobre jest soundbar Yamaha SR-B40A
  7. Witam, Szukam nowych głośnikow pod tv do 1000zl, najlepiej jakby to był soundbar i dobrze aby było hdmi i BT ,ale chyba będzie kiepsko za tysiaka? Rozwiązanie typu wzmacniacz+ kolumny odpada, z tego co udało mi się znaleźć to w tej cenie edifier s1000 ? Czy może jednak jest cos lepszego?
×
×
  • Utwórz nowe...