Skocz do zawartości

Itomi

Uczestnik
  • Zawartość

    12
  • Dołączył

  • Ostatnio

Informacje osobiste

  • Lokalizacja
    polska
  1. poradze sobie z ciepłem, nie ma wyjścia
  2. kominek zrobię niski, a głosnik do zabudowy umieszczę nad min na wysokości ok 120cm
  3. Finalnie tak to musze zrobić, front będzie na kominku - nie może być bardziej w prawo - jakieś uwagi w takim układzie i pomysły?
  4. tak, dopuszczam i rozważam to, i pewnie talk zrobię że ta kolumna będzie na skraju tej scianki za kominem. zalaczam djecie - będzie ok?
  5. ok. Co proponujecie więc w tym układzie pomieszczeń?
  6. nie ma innego miejsca niestey musimy pracować na tym co mamy. Przod z obu stron tv
  7. Kolejne pytanie - gdzie umieścić głośniki tylne? Załączam plan salonu, wiadomo jeden głośnik w miejscu 1 a drugi dać tam gdzie zaznaczyłem 2 czy 3? Zastanawiam się bo jak dam na 2 to będę miał głośniki symetrycznie względem tv, ale jak dam na 3 to wypełnią mi idealnie całą wnękę w salonie, która opcja jest właściwa?
  8. dziękuję o to mi chodizło
  9. Cześć, jestem na etapie planowania systemu, pytanie do użytkowników - czy waszym zdaniem warto inwestować w 5.1.2 atmos czy zrobić 5.1? Forum czytałem, opinie są rożne, nawet koledzy ze sklepów obecni tu raz piszą że atmos jest przereklamowany i szkoda kasy a w innym poście doradzają. Jak jest w praktyce, czy te głośniki na suficie są warte zachodu? Salon duży ok 50m2
  10. ok na tym etapie więm już dużo więcej. potrzbuję więc poprowadzić: 1. Kabel rca ok 10m metrów gdzieś za kanapę 2. Kable głośnikowe dwa za kanapę i dwa na sufit, bo resztę poprowadzę na etapie montażu ścianki tv , teraz robię tynki więc chcę tylko przewodu ukryć Jaki przewód głośnikowy kupić żeby nie wydać majątku i biorą pod uwagę że 4x7.5 metra do ok 30metrów?
  11. Dziękuję wszystkim za odpowiedzi na moje pytania. Co do głośników - na pewno muszą być na wysokość tv ze względu na koncepcje mebla, jeśli jest coś co będzie małe i będzie pasować top nie musi być do zabudowy. Odnośnie sub - gdzie powinien stać ? jeśli za kanapą to raczej nie do zabudowy. Kolejne pytanie7.1 - podczas rozmowy z jednym ze sklepów który mocno udziela się na tym forum powiedzieli mi że przy moim pomieszczeniu nie ma sensu, ale mieli wysłać ofertę i nie odezwali się....
  12. Proszę o podpowiedź, bo byłem w dwóch salonach audio, mieli wysłać oferty i olali Potrzbuję głośniki i amplituner do salonu + kable. Budżet ok 15 000 , Poniżej rzut pomieszczenia, wysokość ok 3.2m, i wizualizacja ściany TV, głośniki chyba chce takie które zabuduje w meblu, ew proszę o propozycje, na pewno nie podłogowe https://ibb.co/pjv0KxRZ https://ibb.co/4bknsRy
×
×
  • Utwórz nowe...