Skocz do zawartości

Problem z Arc Philips BTD7170/12


Recommended Posts

Witam

Może wy mi pomożecie walczę z tematem już od 2 tygodni. Kupiłem TV TCL 55c728 który połączony jest z Miniwieża Philips btd7170/12 kablem hdmi 2.1. Problem polega na tym iż wieża ma 2 tryby wyłączania :

1. Podtrzymanie napięcia po wyłączeniu przez 15min gdzie po ponownym uruchomieniu wszystko się uruchamia bez problemu Tv jak i wieża Arc działa dźwięk jest

2. Po 15min od wyłączenia wieża przechodzi w dalszy tryb Standby gdzie wszystko gaśnie ( podświetlenie zegarka ) pozostaje tylko włączona czerwona lampa Standby. 
 

Problem jest w 2. Po włączeniu włącznikiem wieża lub pilot Zaczyna się uruchamia podświetla się Arc przez 1s i wszystko gaśnie w wieży. Jakby jakieś zwarcie. Nie pomaga ani wyłączenie z sieci dopiero wyciągnięcie kabla Hdmi w wieży i ponowne włożenie powoduje ze wieża dostaje prąd i można ja ponownie włączyć aczkolwiek wszystkie ustawienia są zresetowane ( zegarek, ustawieni stadia basy itp )

Ktos może miał taki przypadek ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...