Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć, mam pytanie: Jaki wzmacniacz do słuchawek Beyerdynamic DT 770 PRO w niskiej cenie? 

Chcę kupić słuchawki Beyerdynamic DT 770 PRO ale nie wiem jaką impedancję wybrać (80/250 ohm) do dobrego dźwięku z komputera, do obwodu wydaje mi się że należy będzie dopiąć jeszcze jakiś wzmacniacz słuchawkowy, tylko jaki? Bo wiem, że raczej układ dźwiękowy Realtek ALC897 nie podoła, ani jednej, ani drugiej wartości ohmów. Na wzmacniacz chcę wydać max 300 zł.

 

(Mam jeszcze kartę dźwiękową SPC GEAR VIRO Plus 7.1 na interface USB, może ona będzie lepsza zamiast płyty głównej i wzmacniacza)

Edytowano przez OlekPa
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na olx chyba jeszcze jest    zestaw  990 tki i wzmak smsl sapbierz w ciemno  --miałem ten zestaw i sukcesem jest  wzmak smsla 1000 mW/32ohm -- z 250tkami  jest  b dobrze   .......wersji 80 omow nie słuchalem-

wybij sobie z glowy  tanie  beyerdynamiki  --bierz w ciemno  filips fidelio x2 lub  x2hr.  sa otwarte .

smsl sap 2

smsl sap 2 chodza pook 200 zl   to  bardzo dobry wzmak  tranzystorowy  ,  jak kupisz drozsze  to  i tak  sap2 bedzie wygrywal.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, desmodronik napisał:

na olx chyba jeszcze jest    zestaw  990 tki i wzmak smsl sapbierz w ciemno  --miałem ten zestaw i sukcesem jest  wzmak smsla 1000 mW/32ohm -- z 250tkami  jest  b dobrze   .......wersji 80 omow nie słuchalem-

wybij sobie z glowy  tanie  beyerdynamiki  --bierz w ciemno  filips fidelio x2 lub  x2hr.  sa otwarte .

smsl sap 2

smsl sap 2 chodza pook 200 zl   to  bardzo dobry wzmak  tranzystorowy  ,  jak kupisz drozsze  to  i tak  sap2 bedzie wygrywal.

Czyli mówisz, że ten zestaw byłby dobry do kupienia?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...