Skocz do zawartości

Jak podłączyć słuchawki ?


Recommended Posts

Witam, mam wzmacniacz słuchawkowy FIIO R7 i chciałbym do niego podłączyć słuchawki Sennheiser RS 195 do gniazda optycznego tzn. podpinam dekoder kablem optycznym do wejścia optycznego wzmacniacza natomiast słuchawki kablem optycznym do wyjścia optycznego wzmacniacza ale niestety nie ma dźwięku a na wyświetlaczu pisze, że trwa dekodowanie, co robię nie tak,ewentualnie jak ustawić wszystko we wzmacniaczu słuchawkowym aby działało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.06.2024 o 08:10, Hakier napisał:

Witam, mam wzmacniacz słuchawkowy FIIO R7 i chciałbym do niego podłączyć słuchawki Sennheiser RS 195 do gniazda optycznego tzn. podpinam dekoder kablem optycznym do wejścia optycznego wzmacniacza natomiast słuchawki kablem optycznym do wyjścia optycznego wzmacniacza ale niestety nie ma dźwięku a na wyświetlaczu pisze, że trwa dekodowanie, co robię nie tak,ewentualnie jak ustawić wszystko we wzmacniaczu słuchawkowym aby działało.

Cześć, nie znam się więc się wypowiem. Znalazłem taki post na ten problem w sieci tutaj (ostatni post):

https://forum.fiio.com/note/showNoteContent.do?id=202308252103519087698

Chyba pozostaje Ci RCA, co wcale nie musi być gorsze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam jest napisane ,że w chwili gdy pracuje wejście optyczne to nie pracuje wyjście optyczne, dla mnie to bezsens bo kupiłem FIIO z tego powodu aby przepuścić przez niego sygnał na słuchawki z wejściem optycznym i dzięki temu wzbogacić ich brzmienie a tu doooopa .Dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...