Reply to this topicStart new topic
> Słuchawki douszne 70 zł
luk22
post 25.11.2016, 02:11
Post #1

DEBIUTANT
*

Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 22 027

Witam.
Poszukuję słuchawek dousznych w cenie 50 - 70 zł (odpowiednik 10 - 15 funtów, jako że mieszkam w Anglii i tu będzie zakup). Może być nawet coś przekraczającego budżet jako że trwają promocje Black Friday.

Muzyka jakiej słucham to najczęściej rock, poprock (zespoły typu Kings of Leon, Kensington, Coldplay) więc odnośnie dźwięku najważniejszy jest balans wysokich i niskich tonów, oraz szczegółowość (na tyle na ile można tego wymagać w tym budżecie ;D ). Używane będą głównie w drodze na uczelnię, do sklepu, w autobusie.

Zacząłem poszukiwania na Amazon.co.uk i kilka propozycji zaczęło mnie zastanawiać, bo nie miałem styczności z takimi markami jak przykładowo KZ Earphone (model KZ-ATE - 12 funtów) , Betron (B23 - 13 funtów) czy Venstone (X1 - 8 funtów).
Próbowałem znaleźć sensowne recenzje, ale ciężko doczytać się czegoś konkretnego.

Może lepiej pójść w znaną markę ? W podobnej cenie kupiłem kiedyś bratu Xiaomi Piston V3 i były całkiem niezłe, ale szczerze powiedziawszy oprócz jakości wykonania nie było jakiejś rewelacji.

Z góry dzięki za pomoc

EDIT:

Znalazłem słuchawki Aukey EP-B4 w dobrej cenie. Recenzje bardzo przychylne, w dodatku są bezprzewodowe co bardzo ułatwi mi ich używanie (kabel często utrudnia mi wygodne używanie). Dźwięk ponoć bardzo dobry w cenie. Jak myślicie ?
Go to the top of the page

+Quote Post
bidson
post 2.12.2016, 13:38
Post #2

DEBIUTANT
*

Grupa: Użytkownicy
Miejscowość: Wrocław
Nr użytkownika: 27 349

Osobiście polecam Pioneer SE-CL712T-K. Od tygodnia je mam i są bardzo fajne. Bass nie jest jakiś ogromniasty, ale w muzyce klubowej spokojnie daje radę. W zestawie 3 rozmiary koreczków, więc można dopasować do uszu. Kabel zbytnio się nie zwija, jest bardzo chudy. Polecam!
Powód Edycji: Nie ma sensu cytować całości postu pod oryginałem ! Proszę pisać poprawnie !
Go to the top of the page

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 5.12.2016, 19:36
Audio - grudzień 2016

Strefa Magazynu

Audio 12/2016

Rynek audio zmienia się szybko i podąża w różnych kierunkach. Zmiany te czasami zaskakują nawet ekspertów i najbardziej doświadczone firmy, dlatego nie chcąc zostać w tyle, coraz częściej reagują one jak najszybciej.

Odbierz prezent

Zamów prenumeratę miesięcznika
Audio, a otrzymasz wybraną
przez siebie płytę z naszej kolekcji!