Reply to this topicStart new topic
> Fiio M3 vs X1 vs Sony NWZ-A15
benny169
post 27.11.2016, 00:49
Post #1

DEBIUTANT
*

Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 27 299

Witam wszystkich.
Proszę o opinię o tych trzech tytułowych playerach ponieważ przymierzam się do zakupu.
W zasadzie wybór opieram na dwóch modelach tj FIIO M3 oraz SONY NWZ-A15

Na kilku zagranicznych serwisach czytałem porównanie sony do fiio X1. Wiele osób pisało, że dźwięk jest niemal identyczny, chyba nawet z przewagą dla fiio, jednak ze względu na design i akumulator radzili zakup sony. Różnica w cenie między tymi dwoma jest znikoma, więc bez pytania wybrałbym sony.

Byłem już zdecydowany na nwz-15 dopóki nie przeczytałem na innym forum porównania Fiio M3 do X1 - gdzie ludzie bardzo chwalili M3, a nawet twierdzili, że jest lepszy od X1- pewnie też dlatego, że jest połowę tańszy.

fiio m3 kosztuje ok 300 zł a sony nwz-a15 - 700zł - pytanie czy warto dopłacić do sony, czy też różnica na fiio nie będzie słyszalna?

Słuchawki, których używam to SONY MDR-XB950AP. Muzyka - głównie rap ale zdarza się dosyć często jazz, blues, rock no i klasyka, ale raczej nie na tych słuchawkach icon_smile.gif

Dzięki za wszelki wskazówki
Pozdrawiam
Go to the top of the page

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 5.12.2016, 03:22
Audio - grudzień 2016

Strefa Magazynu

Audio 12/2016

Rynek audio zmienia się szybko i podąża w różnych kierunkach. Zmiany te czasami zaskakują nawet ekspertów i najbardziej doświadczone firmy, dlatego nie chcąc zostać w tyle, coraz częściej reagują one jak najszybciej.

Odbierz prezent

Zamów prenumeratę miesięcznika
Audio, a otrzymasz wybraną
przez siebie płytę z naszej kolekcji!