Skocz do zawartości

sb60

Uczestnik
  • Zawartość

    5
  • Dołączył

  • Ostatnio

Reputacja

0
  1. No właśnie zawsze pozostaje jeszcze kwestia odbioru. No nic - spróbujemy cenę zbić, a jeszcze w między czasie http://allegro.pl/topowy-gramofon-technics...1957144215.html - choć tutaj pewnie zakończy się mocno drożej. A czy w Warszawie są jakieś komisy, w których tego typu sprzęt może leżeć? Dzięki za komentarze.
  2. Wybacz za pokomplikowanie kwestii. Zostańmy TYLKO przy gramofonie, to plan nr 1. Trochę poczytałem, poobserwowałem - co powiecie o tym modelu Technicsa - http://allegro.pl/gramofon-technics-sl-d3-...1938492688.html ?
  3. Rozstawienie głośników klasycznie, po obu stronach tv, nie mam wprawdzie podstawek - ale nie sądzę żeby na tym etapie była to przyczyna problemu. Wzmacniacz był sprawdzany ostatnio i jak już wspominałem razem z sonusami radził sobie świetnie. Jedyne co mi przychodzi na myśl to, że to w monitorach leży problem, mają trochę lat, odnoszę wrażenie jakby były "za słabe" dla ta-3650. Co do gramofonu to maksymalna kwota to ok.400zł. Nie ma siły, po prostu nie wolno takiego zestawu łączyć z jakimś tam marnym dvd, bo już nawet z laptopa brzmi to lepiej. Więc teraz pojawia się pytanie w kwestii odtwarzacza. Co wybrać do takiego składu Ta-3650 + BR1 ?
  4. POPROSZĘ O PRZENIESIENIE TEMATU DO DZIAŁU STEREO... Witam was serdecznie, potrzebuję cennej porady dotyczącej kombinacji związanych z zestawem, który pomału jest kompletowany. Specyfika pokoju: ok. 20m2, raczej przestrzeń kiepska do nagłośnienia (długi, duży pokój) Ogólny zarys problemu: Posiadam leciwy, ale całkiem sprawny (przepięknie grał u znajomego z sonus faber concertino home) wzmacniacz Sony TA-3650 oraz głośniki Monitor Audio Bronze BR 1. Niestety nie mam dobrego źródła (tzn. jedynie jakiś tani odtwarzacz dvd, ewentualnie laptop). Głośniki połączone są ze wzmakiem jakimś najbardziej podstawowym kablem. Powiem szczerze - gra to bardzo marudnie, przekłamuje dźwięki, zero przejrzystości. Co oczywiście wiąże się z tym, że niechętnie w ogóle korzystam z owego sprzętu. A jednak mam wrażenie, że jest to marnowanie co jak co, chyba nie do końca tak "głupiego" wzmaka i kolumn. W związku z tym pytanie: Co zmienić, dokupić, aby grało to w sposób przynajmniej zadowalający. I pytanie drugie. Chciałbym dokupić do tego zestawu gramofon i tu znów szeroka kwestia: "co wybrać" Z góry dzięki za jakiekolwiek rady. Mam nadzieję, że nie złamałem żadnej zasady regulaminowej i będzie mi dane przelać wasze doświadczenie na mój zestaw pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...