Skocz do zawartości

power

Uczestnik
  • Zawartość

    15
  • Dołączył

  • Ostatnio

Posty napisane przez power

  1. A czy te kolumny przed wymianą głośników grały OK? Bo może winny wcale nie jest amplituner tylko naprawa kolumn. Amplituner do 400zł z tych, które podałeś - Yamaha (jak ma być głośno o dynamicznie) lub Marantz (jak ma być "ładnie", delikatnie).
  2. Pomysł z Denonem nie jest zły, trzeba by tylko dać mu dobre kolumny. Generalnie za takie pieniądze nie spodziewałbym się cudów, ale na pewno nie oszczędzaj na kolumnach - one są najważniejsze. Wzmacniacz a już CD to w tych cenach praktycznie wszystkie będą grały tak podobnie, że jeśli wygląd się dla Ciebie liczy to możesz eliminować pod jego kątem. Oczywiście poruszaj się wśród sprzętów dobrych i sprawdzonych, ale skoro wpadłeś na Denona to nie powinieneś mieć z tym najmniejszych problemów.
  3. Obydwie kolumny, które podałeś są niezłe. JBLa wybrałbym do ostrzejszego grania, więcej dynamiki, szybkości, Dali to dźwięk raczej stonowany, ale z dobrą przestrzenią, naturalnością instrumentów itp. itd. Jeśli zależy Ci głównie na muzyce to zamieniłbym tego Denona na Harman Kardona.
×
×
  • Utwórz nowe...