Skocz do zawartości

D@rkSid3

Uczestnik
 • Zawartość

  5
 • Dołączył

 • Ostatnio

O D@rkSid3

 • Ranga
  Debiutant
 1. Z laptopa zapewne nie będzie to grało. Natomiast z odtwarzacza może być stanowczo lepiej. Jaki to odtwarzacz?
 2. Do 150zł to tylko dynamiczne. Najprędzej bym polecił Soundmagic E10. Acz, pewnie było by potrzebne coś mocniej basowego. Zwłaszcza, że źródłem jest Taczka 2G. Lepsze jeśli chodzi o balans tonalny, bo bardziej basowe, są Nuforce NE-700x. Ale to okolice 200zł.
 3. Do jakiej kwoty? Dynamiczne czy armatura? A może hybryda?
 4. Nie zgadzam się z wyborem odtwarzaczy, Do wyboru ma jeszcze Cowona J3 (32GB plus microSDCH), Cowona D3 (32GB plus microSDHC), Cowona X7 (120 i 160GB), Hifimany i Colorfly C4 (32GB plus microSDHC). Odnośnie słuchawek, miałem P5 na głowie. Wykonanie pierwsza liga. Tłumienie super jak i wygoda. Ale za dźwięk więcej niż 700zł bym nie dał. Audio Technica ATH-M50 prezentuje niemal taki sam poziom. Do kwoty 3500zł można złożyć zestaw z Colorfly C4 i Audio Technica ATH-AD900. Ale na takim sprzęcie metalu się raczej nie słucha.
 5. A ja mam pytanie, czemu w dziale testy, nie ma żadnego odtwarzacza od Iriver'a, Cowon'a, Hifiman'a, czy Colorfly?. Już nie wspomnę o starszych, nie istniejących na ten moment, producentach jak: Rio, Monolith bądź Niob?
×
×
 • Utwórz nowe...