Skocz do zawartości

Szmeterling

Uczestnik
 • Zawartość

  6
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0

O Szmeterling

 • Ranga
  Debiutant
 1. Szmeterling

  jaki telewizor 3d 40cali

  Sprytne, choć podłe. Jak już inwestujesz w taki sprzęt powinieneś chyba jeszcze rozeznać się w temacie pod tytułem [***] Na większości for ostatnio czytam, że plazma. LCD nie bo jakość, LED nie bo się płaci za nowość, a właściwie to to samo co LCD, tylko podświetlenie inne (o wadach podświetlenia już nie wspominam), no i tak dalej, i tak dalej. Może coś jest na rzeczy z tą plazmą?
 2. Szmeterling

  Czego słuchasz??

  Eeeeh… Ja przede wszystkim muszę zainwestować w dobry odtwarzacz mp3, bo stary, niestety, wyzionął ducha, a jednak jest różnica między mp3 a komórką. A co do preferowanej muzyki to ZAWSZE Aqualung, Mumford Sons i Guillemots (no i bosanowy ), a ostatnio The Dodos (dzięki serialowi Skins), i jakoś przypadkiem znalazłam takie perły, jak Nazare Pereira, Zeca Baleiro czy Hindi Zahra. Irlandzkim punk rockiem w stylu The Dubliners czy Flogging Molly też nie pogardzę.
 3. Szmeterling

  Wybór kina domowego do 3500 pln

  W ogóle nie znam tej firmy. Jesteś pewien, że chcesz wydawać taką kwotę na jakąś firmę no-name, skoro w podobnej, a nawet taniej, możesz kupić kina domowe bardziej renomowanych marek? Oczywiście nie chcę tutaj umniejszać zasług tego producenta tylko dlatego, że go nie znam, ale osobiście chyba bym nie ryzykowała. Jakby nie było kilka tysięcy piechotą nie chodzi.
 4. Szmeterling

  Jakie kino domowe wybrać POMOCY ?

  Za 500zł możesz dostać na przykład zestaw kina domowego Sony DAV-TZ135 w Euro RTV Agd.
 5. Szmeterling

  Jaki sprzęt audio do 1000 zł

  A powiedzcie mi, czy zintegrowane kino domowe typu 2.1 można później rozbudować do 5.1 bez jakichś większych animozji?
×