Skocz do zawartości

Kacper

Uczestnik
 • Zawartość

  3
 • Dołączył

 • Ostatnio

O Kacper

 • Ranga
  Debiutant
 1. Szczerze mówiąc/pisząc - nie wiem co się stało. Podłączyłem czincze do "Play (in)", przestawilem tryb na Phono lub DCC, nie jestem już pewien, i jak wieża wywaliła mi muzyką na pełnej głośności w twarz to mało z krzesła nie spadłem. Dziękuje Kolego za naprowadzenie mnie na dobre tory. Pozdrawiam z Gdańska, Kacper.
 2. Fotka tyłu z małym przybliżeniem na wyjścia "czinczonwe". na dole, po prawej stronie wieży, w pierwszym module są jeszcze dwa wyjścia chinch, z dopiskiem surround sound, zakładam więc że tych pokazywać nie muszę - zabij jeśli się myle
 3. Witam Państwa, jestem nowy na forum, więc mam nadzieje że wrzuciłem temat do dobrej kategorii. Nie będę ukrywać ze temat wież, dźwięku i tym podobnych to dla mnie czarna magia, i przejde do tematu: Posiadam wieże, czteroczęściową Technics SE-CH404: ...i chciałbym podłączyć ją pod komputer, czy cokolwiek innego z wyjściem Mini Jack (telefon, mp3 itp). Próbowałem podłączyć kabelek Chinch-Chinch -> Mini Jack, wybrałem opcje wyjścia PHONO, podłączyłem pod wieże telefon z mp3, ale po odpaleniu muzyki, słyszałem ją w strasznej jakości, bardzo cicho - wręcz nie dało się nic zrozumieć. Moje pytanie jest takie, czy da się coś z tym zrobić? -jeśli tak, to co liczę na wyrozumiałość i pozdrawiam Kacper.
×
×
 • Utwórz nowe...