Skocz do zawartości

zasim

Uczestnik
 • Zawartość

  4
 • Dołączył

 • Ostatnio

O zasim

 • Ranga
  Debiutant
 1. Pomieszczenie odsłuchowe to pokój 10m^2, źródłem dzwieku jest denon dcd 510ae lub odbiornik bluetooth qed uplay puck do którego sygnał wysyłany jest z laptopa. Kable sygnałowe łączące wzmacniacz z cd standardowe otrzymane w komplecie, natomiast kable głośnikowe 2x2m, fi=1.25mm firmy voice kraft miedź beztlenowa OFC. Chciałbym uzyskać uwydatnienie niskich częstotliwości oraz złagodzenie wysokich, ponieważ w obecnej konfiguracji uwydaniniona jast góra pasma oraz średnica brakuje dołu wydaje mi się, że denon nie zgrywa się z BX2. Dwięk jaki chciałbym uzyskać powinien być szczegółowy z dobrą sceną i dynamiką oraz z uwydatnieniem niskich częstotliości oczywiście w miare możliwości BX2. Słucham wielu gatunków muzyki.
 2. Witam, zwracam się z prośbą o dobór kabli głośnikowych do mojego zestawu jakim jest DENON PMA510ae + Monitor Audio BX2. Od kabli oczekuję głównie, poprawy basu oraz neutralizazji wysokich tonów, ponieważ wydają się być zbyt ostre w tym połączeniu, dobrze byłoby gdyby poprawiły przestrzeń. Intesują mnie kable 2x3m z końcówkam bananowymi cena jaką mogę przeznaczyć to 100-200zł.
 3. Mają służyć do odsłuchu różnorodnych gatunków muzyki zaczynając od rapu, soulu, dubstepu, R&B po rock. Miejsce odsłuchu to pokój 18m2, a jesli chodzi o dźwięk to lubię ciepły dynamiczny ze szczegółową górą pasma.
 4. Witam, proszę o pomoc w doborze kolumn podstawkowych do zestawu stereo HIFI Denon PMA 510 AE+odtwarzacz DCD 510AE. Rozważam zakup: - Monitor Audio MR2 - Monitor Audio BX2 Czy takie połączenie będzie ze sobą się zgrywało? Jeżeli tak to proszę o wypowiedz na temat charakterystyki dźwięku obu wymienionych wyżej pozycji. , lub podanie innych propozycji kolumienek do tego zestawu.
×
×
 • Utwórz nowe...