Skocz do zawartości

August

Uczestnik
 • Zawartość

  11
 • Dołączył

 • Ostatnio

 1. Tak tylko informacyjnie- udało mi się kupić monitor audio mr6 nowe za cenę 1860 zł. Kolumny rewelecyjne! Dziękuję za wszystkie rady.
 2. Ciągle niestety nie zakupiłem głośników Kefy C5 uciekły. Ale zaradą kolegi Pablo1964 s przymierzam się do zakupu Kef lub Monitor Audio z tym, że Impedancja Onkyo to 6 omów i o ile monitory mr4 taką posiadają o tyle Kef c5 mają 8 omów. Czy ma to jakieś znaczenie dla amplitunera? ;
 3. Znalazłem takie : http://allegro.pl/show_item.php?item=3090557426 wsępnie dogadałem się na 800 zł. Czy przy wymianie satelit i centralnego muszę szukać tego samego producenta czy można wymieniać dowolnie?
 4. Nie upieram się przy swoim, chce do zrobić z głową i dlatego prosiłem o poradę. Tylko czy poźniej pozostałe części można "mieszać" - inne firmy? Dołożenie paru złotych nie będzie problemem tym bardziej , że można kupić w bardzo dobrym stanie używane głośniki.
 5. W 80% będzie to kino domowe.
 6. Witam po dłuuugiej przerwie:) Kilka lat temu skorzystałem z Waszych porad odnośnie zakupu zestawu kina domowego , tym razem chciałem poprosić o doradztwo w sprawie wymiany kolumn. A więc posiadam: Amplituner Onkyo 604 DVD Onkyo 405 Kolumny MAudio 700 coś tam + sub Koda pokój ok 25m2 szukam kolumn ok.1200 zł plus minus i znalazłem takie propozycje: Wharfedale Zestaw 5.0 Crystal III Taga Harmony TAV-606 v.3 Wharfedale Diamond 8 zestaw 5.0 pozdrawiam
 7. Dziękuje bardzo za cenne wskazówki. Przestudiuje sobie jeszcze oferte Yamahy - podobno też dobra jakość a tańsza w zakupie. pozdrawiam
 8. OK. Sprawe nagrywarki mam już wyjaśnioną w miarę logicznie. Więc czy możemy póść krod naprzód?? A może to jest lepsze od tego zestawu Sony. http://www.skapiec.pl/site/cat/30/comp/223711 Ampituner chyba niezły, DVD tez tylko nie wiem jak głośniki.
 9. Myślałem o 2 częściach.+ głośniki. Do słuchania muzyki ( NIE ROBIĘ TEGO CZĘST) pozostaje mi TECHNICS Nie posiadam video dlatego myślałem o nagrywarce al jeżeli to nie jest dobre rozwiązanie to nie będę się przy tym upierał. Tyle czasu "dałem rade" to i teraz wytrzymam.
 10. Dziękuję za już i tak doś obszerne podpowiedz. -Na pewno nagrywarkę wybyliście mi zgłowy i jak zrozumiałem oprócz użytecznej funkcji nagrywania jakość odbioru dzwięku nie jest dobra a przez to ewentualny zestaw może stracić. Zawsze mnie zastanawiało co takiego mają w sobie te DVD które kosztują po 1000 zł w porównaniu z nagrywarka za podobną cenę. -NIe upieram się przy firmie Sony ani sklepach typu MediaMarkt. Tam akurat chciałem usłyszeć jakąś poradę w doborze zestawu i podpowiedz czym się kierować , na co zwracać uwagę. NIestety w Opolu żle trafiłem. A w firmie Sony podpasował mi kolor głośników i tak się zaczęło. - Jakiś czas temu zbierałem na wieżę. Udało mi się wreszcie nazbierać i za ok. 200 tyś zł kupiłem Technicsa SH-EH 580. Dziś trochę żałuje bo wystarczyło dodać 200-300 zł i miałem model wyższy już z 5 głośnikami i innymi bajerami. Wtedy nie miało to znaczenia dla mnie biorąc pod uwagę mały pokój , brak czasu itp.Teraz sytauacja się zmieniała , warunki są lepsze. Dlatego nie chcę popełnić podobnego błędu. Wolę trochę poczekać i kupić coś z czego będę zadowolony i taki zestaw pogra mi jakiś czas niż za dwa lata pluć sobie w brodę , że można było to lub tamto.
 11. Witam Wszystkich. Jestem totalnym laikiem jeżeli chodzi o sprzęt RTV dlatego szukałem jakiegoś forum gdzie mogłbym liczyć na fachową pomoc. Jakoś pracownicy Media Markt mnie nie przekonali swoją wiedzą. A więc tak noszę się z zamiarem zakupu kina domowego w granicach 2-3 tyś zł. Ważną częścią tego zestawu jest nagrywarka DVD ( ze względu na żonę , udało mi się ją przekonać do kina).Znalazłem sobię następujący sprzęt: -http://www.mediapasaz.pl/nagrywarka-dvd-divx-hdd-sony/rdr-gx220s-srebrny.html -http://www.skapiec.pl/site/cat/27/comp/189737 -http://www.topmarket.pl/kolumny_i_glosniki/SONY_SS_FCR_6000.php Wątpliwości nabrałem przeglądając rózne fora w tym i Wasze. Dlaczego nigdzie nikt nic nie pisze o SONY. Czy to taka zła firma? Czy za te pieniądze można kupić coś leprzego? Dodam jeszcze , że maniakiem - "audiofilem" nie jestem , nigdy nie słuchałem i oglądałem muzyki i flimu na kinie domowym więc nie mam żadnego porównania.. Kino w 90% przeznaczone będzie do filmów DZiękuje za ewentualne porady.
×
×
 • Utwórz nowe...