Skocz do zawartości

emilyb

Uczestnik
 • Zawartość

  4
 • Dołączył

 • Ostatnio

O emilyb

 • Ranga
  Debiutant
 1. emilyb

  wzmacniacz gramofon lenco L-3867 USB

  Ok, dziękuję za pomoc. Jest to dla mnie duża wskazówka.
 2. emilyb

  wzmacniacz gramofon lenco L-3867 USB

  Pokój ma mniej więcej 4x4 m. Chciałabym żeby taki zestaw nie przekroczył ceny gramofonu, czyli tych dwustu kilkudziesięciu zł. Płyt mam różne. Przeważnie polskie albo z Deutsche Gramophon.
 3. emilyb

  wzmacniacz gramofon lenco L-3867 USB

  Budżet mam, owszem, skromny. Pomieszczenie również skromne. Sprzęt używany jak najbardziej wchodzi w rachubę. Gust muzyczny mam bardzo eklektyczny, więc nie jestem w stanie określić rodzaju brzmienia, przede wszystkim chciałabym, żeby to wszystko razem DZIAŁAŁO. Po prostu znalazłam się w kłopocie, kiedy okazało się, że gramofon ma wbudowany PRZEDwzmacniacz, a nie wzmacniacz i teraz chcę w ogóle usłyszeć moje płyty. Cóż, taki los kompletnego laika. Proszę o jakąkolwiek w miarę konkretną i niedrogą sugestię (ewentualnie sprawdzone miejsca, gdzie można taki sprzęt kupić).
 4. Witam, Jakiś czas temu kupiłam gramofon Lenco L-3867 USB. Ma on wbudowany przedwzmacniacz, zatem potrzebuję jeszcze wzmacniacza i głośników. Jako kompletny laik w tej dziedzinie chciałam zapytać o to, jaki sprzęt będzie się nadawał do mojego gramofonu? Będę wdzięczna za wszelkie sugestie.
×