Skocz do zawartości

esio72

Uczestnik
 • Zawartość

  5
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez esio72

 1. Witam. Myśle że ok 1000 złotych na kolumny. i podobna kwota jeśli bym szukał coś pod Monitor audio M4.
 2. Witam. Mam okazję zakupu ampli tunera Sansui RZ 1000. Chciałbym się coś na jego temat dowiedzieć. Czy jest warty zachodu. Posiadam Kolumny Monitor Audio M4. Czy ten amplituner zagrałby na tych kolumnach. Głównie słucham muzyki z pogranicza Jazzu, ale zdarza się zagrzmieć na ostrą rokową nutę a i muzyką poważną nie gardzę. Jeśli Monitory do tego amplitunera by nie pasowały to prosił bym o radę za jakim zestawem kolumn się rozejrzeć. Budżet mam ograniczony, dla tego w grę wchodzą raczej używki. Ewentualnie prosił bym o sugestie co pasowało by pod kolumny Monitor Audio M4. Sprzęt będzie grać w pokoju 4mx4,5mx2,8m. Pozdrawiam Grzegorz.
 3. Wzmacniacza Advance nie brałem pod uwagę. Może będę miał okazję posłuchać. A f1angel napisałeś że można wziąć pod uwagę wzmacniacze innych firm. Może byś rzucił jakąś propozycją ? Słyszałem że yamaha dobrze gra?
 4. Dzięki za sugestie. A co myślicie na temat wzmacniaczy Luxmana z połowy lat 80-tych lub Marantza Pozdrawiam Esio72
 5. Witam. Jestem nowy na forum i moja wiedza na temat audio mówiąc oględnie jest średnia. Mam kolumny Monitor Audio M4. Na bazie tych kolumn chciałbym poskładać zestaw stereo w granicach ok. 1500 zł (CD + Wzmacniacz). W jednym z markowych sklepów polecono mi nowe wzmacniacze firm NAD lub Cambridge Audio .Zaś w innym zaproponowano poszukanie wzmacniacza używanego Luksman lub Marantz. Pokuj w którym sprzęt będzie grał ma ok. 18m2.. Słucham dużo muzyki rokowej i jazzu. Zdarza mi się słuchać muzyki poważnej i sjestowej. M4 na dzień dzisiejszy grają z ampli tunerem kina domowego Yamaha RX-V467 ale brzmienie przestało mi odpowiadać (troszkę mało dołu). Źródłem w byłby pasujący do wzmacniacza Cd. Posiadam gramofon sony PS 242 przedwzmacniacz Cambridge Audio Azur 540 PS oraz deck Technics RS- BX701 które zamierzam wykorzystać. Bardzo proszę o radę za czym się rozejrzeć, na co zwrócić uwagę przy zakupie? Czy lepiej doodzczędzic i kupić nowy? Pozdrawiam Esio72
×
×
 • Utwórz nowe...