Skocz do zawartości

maniek-79

Uczestnik
 • Zawartość

  3
 • Dołączył

 • Ostatnio

O maniek-79

 • Ranga
  Debiutant
 1. Ale o dysku 2,5'' jakiej wielkości mówisz? Bo mi pena 4G też obsługuje, pytanie co będzie jak podłącze np. dysk 250G na którym będzie kilka tysięcy plików Wiem, że najlepiej byłoby kupić pena - pytanie w tym poście ma własnie pomóc mi odpowiedzieć na pytanie jaki ma od być. Bo co z tego że kupię sobie ppena np. 64G, skoro wieża może go nie zobaczyć. Pytam po to własnie, aby nie uczyć się na własnych błędach ale skorzystać z Waszej wiedzy.
 2. Ale o dysku 2,5'' jakiej wielkości mówisz? Bo mi pena 4G też obsługuje, pytanie co będzie jak podłącze np. dysk 250G na którym będzie kilka tysięcy plików Wiem, że najlepiej byłoby kupić pena - pytanie w tym poście ma własnie pomóc mi odpowiedzieć na pytanie jaki ma on być. Bo co z tego że kupię sobie ppena np. 64G, skoro wieża może go nie zobaczyć. Pytam po to własnie, aby nie uczyć się na własnych błędach ale skorzystać z Waszej wiedzy.
 3. Mam kilka pytań dotyczących obsługi portu USB w sprzęcie Hifi. Chciałbym do tego portu podpiąć pendriva, lub przenośny dysk HDD, oczywiście celem odtwarzania mp3. Jednak w kilku instrukcjach obsługi zauważyłem informacje, że: - jest ograniczona ilość katalogów na dysku podłączonym do portu USB - jest ograniczona ilość plików mp3, czasami do 1000 - jest ograniczona pojemność podłączanych urządzeń, z reguły do 32G - odczyt danych z urządzeń o dużej pojemności może trwać długo Producenci nie twierdzą że ich sprzęt nie zadziała po przekroczeniu powyższych wartości, jednak sugerują że MOŻE nie działać. Ponieważ nic mi nie zastąpi manualnego testu przy odsłuchu urządzeń, chciałbym zakupić pendrive, taki który docelowo będzie podłączony do wieży. Nie wiem jednak jaki kupić. Chciałbym jak największy, 32 lub 64 G, ale nie wiem czy wieża zobaczy pendriva. Prędkośc odczytu - jaka powinna być, poza tym że im większa tym lepsza? Generalnie chciałbym pena o jak najmniejszych wymiarach - a te z kolei mają kiepksie parametry zapisu. Te z lepszymi parametrami maja wymiary które nie wpłyną pozytywnie na estetykę przedniego panelu (po prostu ne podoba mi się 8cm pen wystający z wieży). Na Pendrive chciałbym wgrać około 5 tysięcy plików, które zajmują około 28GB. Macie jakieś doświadczenia w tym temacie? Doradzicie coś? Jeśli chodzi o wieżę to rozważam zakup następujących modeli: - Denon RCD-M39 lub DCD-F109 - Onkyo CS-N755 - Pioneer X-HM81-S - Teac CR-H238i
×
×
 • Utwórz nowe...