Skocz do zawartości

MooFix

Uczestnik
  • Zawartość

    3
  • Dołączył

  • Ostatnio

Wszystko napisane przez MooFix

  1. Bardzo mnie interesuje sprzęt który Pan napisał lecz chciałbym duże głośniki bo mam już zrobione miejsce dla nich więc też mi się nie będzie podobała przeróbka. Może polecisz coś z dobrego sprzętu ale z głośnikami alla Marantz co ma.
  2. Witam Ponownie A jest jakiś model głośników bezprzewodowy z tej firmy bardzo mi na tym zależy ponieważ już jestem po remoncie generalnym domu i nie chce żadnych kabli na zmieni a ścian nie będę kuł na okablowanie do głośników. Pomieszczenie mam o wielkości 7x10m2, wykorzystywać sprzęt będę na filmach i muzyce. Muzykę jaką słucham trudno powiedzieć ponieważ ja lubię Polski Classic nie wiem jak to napisać nawet (dżem itp.) ale dzieci słuchają POP więc będzie problem z wyborem konfiguracji jaka muzyka będzie lecieć.Kolor srebrny lub czarny. Budżet to tak do 13 tys złotych. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź. PS. Możesz polecić jakiś sprzęt abym sobie złożył aby to wszystko miało ręce i nogi ?
  3. Witam. Mam pytanie bo Chciał bym kupić MARANTZ SR5007 + UD5007 QUADRAL ASCENT 90 / 20 / 1 dokładnie te http://aukro.ona.idnes.cz/marantz-sr5007-u...2931867002.html i moje pytanie brzmi. 1. Czy sprzęt jest dobry i wart cenny. 2. Czy te głośniki są bezprzewodowe bo nie wiem jak się sprawdza to. Z góry dziękuję za pomoc
×
×
  • Utwórz nowe...