Skocz do zawartości

Mateusz21

Uczestnik
  • Zawartość

    4
  • Dołączył

  • Ostatnio

Wszystko napisane przez Mateusz21

  1. Czyli tak jak zamierzałem. Trochę pogrzebałem i sam wyłapałem te Pylon Pearl. I to chyba na nie padnie mój wybór. W takim przedziale cenowym dużego wyboru nie ma niestety .
  2. A więc powiedzmy, że zdecydował bym się na ten zestaw Pioneera http://www.q21.pl/pioneer-a-20-pd-10.html Chciałbym poznać Państwa opinię odnośnie jego. No i jakieś głośniki do tego aby uzupełnić limit cenowy. Jednakże głośniki możemy dobierać pod pokój 12m2 ponieważ mam możliwość umieszczenia tego również w mniejszym pokoju.
  3. Z góry przepraszam za to niedopatrzenie. Pokój: około 5x6 metrów Kolumny: Podłogowe Muzyka: Rock, reggae, rap Dźwięk: dobrze podkreślone niskie tony Sprzęt: Nowy
  4. Witam serdecznie. Planuję zakup zestawu stereo a , że niestety sam się na tym zbytnio nie znam i nie chciałbym popełnić jakiegoś błędu i wyrzucić pieniędzy w błoto. Dlatego postawnowiłem się poradzić w tej sprawie. Budżet to 2800zł. Zestaw: Odtwarzacz + wzmaczniacz + głośniki. Czekam na Państwa propozycje. Z góry dziękuję, za poświęcony czas.
×
×
  • Utwórz nowe...