Skocz do zawartości

karpick99

Uczestnik
 • Zawartość

  4
 • Dołączył

 • Ostatnio

O karpick99

 • Ranga
  Debiutant
 1. Wziąłem 16 GB, bo już i tak przekroczyłem założony budżet. Myślę, że spokojnie wystarczy jak nie będę szalał z ilością .flaców. Co do samego zestawu, to gra znakomicie! Nie potrafię używać określeń typu szeroka scena, wycofana góra itd., po prostu bardzo mi odpowiada "takie" brzmienie. Dzięki wielkie za porady.
 2. Hej, mam jeszcze jedno pytanko. Wzmacniacz jest już w drodze, a jutro jadę zakupić Sanse Clip Plus. Różnica cenowa między 4 GB, a 8 GB jest dość spora, czy nie będzie bardziej opłacalne kupić wersję 4 GB i dokupić osobno kartę Mikro SD 16 GB? Bo budową obie wersje się chyba nie różnią, prawda?
 3. Hej, bardzo interesująca propozycja! Nie znam się na tym kompletnie, ale wzmacniacz słuchawkowy prezentuje się interesująco. Jestem skłonny dołożyć do E11, jeśli jest wart swojej ceny. A co z playerem? Sansa Clip Plus wystarczy? A może też dołożyć do czegoś? Może jakieś alternatywne pomysły?
 4. Siema, posiadam słuchawki HD 25-1 II i potrzebuję nowego odtwarzacza, który byłby w stanie wykorzystać potencjał tych słuchawek. Nie wiem czy uda mi się to za taką mało kwotę, ale kto wie. Nie zależy mi na dużej pojemności i bajerach typu video, które tylko zjadają baterię. Do tej pory używałem iRiver E10 i byłem zadowolony. Co myślicie o iRiver E40 lub E300? Liczę na pomoc i pozdrawiam!
×