Skocz do zawartości

norbertss

Uczestnik
 • Zawartość

  20
 • Dołączył

 • Ostatnio

O norbertss

 • Ranga
  Debiutant
 1. Grundig CL-V6 - układ opóźnionego startu

  Kolumny są elementem mechanicznym a takiego "boję" się kupować używanego. Wolałbym coś nowego. Myślałem o Indiana Note 550 lub Pylon Pearl 25?
 2. Grundig CL-V6 - układ opóźnionego startu

  Może masz rację Zawsze jednak gdy posługiwałem się korektorem (wiem, że wstyd się przyznać) średnie były skręcone - literka V.
 3. Grundig CL-V6 - układ opóźnionego startu

  Jest dokładnie tak jak mówisz Trochę przekręciłem
 4. Grundig CL-V6 - układ opóźnionego startu

  Czy podane przeze mnie dane wystarczą do wyboru podłogówek?
 5. Grundig CL-V6 - układ opóźnionego startu

  Super, dzięki śliczne! Mam jeszcze jedną prośbę. Chciałbym zakupić jakieś podłogówki - najlepiej nowe, raty - w cenie do 1700 PLN. Co moglibyście polecić? Moje CD to Yamaha CDX-450E. Pokój 20 m2 kolumny będą stały blisko ściany - niestety. Muzyka: prawie wszytko, od klasycznej po pop, rock. Lubię wysokie tony + sprężyste basy oraz niskoeksponowana średnica.
 6. Grundig CL-V6 - układ opóźnionego startu

  Dzięki, więc potwierdzasz że CL-V6 to Fine Arts V6?
 7. Grundig CL-V6 - układ opóźnionego startu

  Dzięki za odpowiedź. Zauważyłem jeszcze, że przy maksymalnym skręceniu potencjometru regulacji głośności z głśników wydobywa się bardzo cichy dźwięk (z aktualnie obsługiwanego źródła) ale chyba to nie problem? Jak oceniasz ten wzmacniacz? Czy może kiedyś go słyszałeś? Dzięki Twoim poradom zakupiłem wcześnie Fine Arts V1 i grał całkiem nieźle. Trafiła się okazja więc zakupiłem CL-V6 ponoć to identyczna elektronika z Fine Arts V3.
 8. Zakupiłem wzmacniacz Grundig CL-V6 odpowiednik Fine Arts V3. Pojawia się mały problem. Przy załączeniu wzmacniacza działa układ opóźnionego startu i przekaźnik po chwili (3-4 sekundy )załącza kolumny choć słychać w nich delikatne stuknięcie. Natomiast przy wyłączeniu kolumny są odłączane natychmiast i słychać w nich mocniejsze stuknięcie. Czy jest to normalne? Czy nie uszkodzi kolumn? Pozdrawiam,
 9. Znalazłem jeszcz chyba coś lepszego: Kolumny głośnikowe Kruger&Matz Destiny. Może ktoś ich słuchał? Czy będą pasowały do Fine Arts V1 - pokój 20m2; muzyka różna.
 10. Prośba o poradę

  Jaki w takim razie kabel użyć aby poprawić sopran?
 11. Prośba o poradę

  Pokój niewielki 20m2. Budżet: 800-1000 PLN. Jaki przekrój przewodu dobrać do: Jamo obecne + V1? Czy rodzaj przewodu ma znaczenie? Jakieś propozycje?
 12. Prośba o poradę

  Wydaje mi się, że ten co kupiłem jest lepszej jakości (wygląd). Ten za 300 PLN miał tylko uniwerslanego pilota Philipsa Wiedziałem, że tym korektorem "wbiję tylko kij w mrowisko" Żarcik. Na chwilę obecną mam DVD DV400 Pioneera. Jakie kolumny sugerujesz (również nisko budżetowe)?
 13. Prośba o poradę

  a jednak kupiłem Fine Arts V1 za 199,99 PLN. Mam nadzieję, że to dobry zakup? Muszę jeszcze kupić pilota Jakbym w przyszłości chciał zastosować korektor - to chyba w tym wzmacniaczu nie ma IN-OUT?
 14. Prośba o poradę

  Dzięki za obszerny komentarz! Ciągle zastanawiam się nad tym PIONEER A-401 - jest dobrze utrzymany i idelanie wpisuje się w mój budżet. Grundig V1 też budżetowo odpowiada ale trochę jest zniszczony Jakbyś porównywała te dwa modele??? Ewentualnie inne modele Pioneera A-443; A-331, A-335, A-221 ???
 15. Prośba o poradę

  OK, Dzięki! Jaki najlepiej model Pioneera w cenie do 350 PLN wybrać? Zastanaiwam się jeszcze nad Denon ' ami? albo Onkyo?
×