
Lucasdg
Uczestnik-
Zawartość
11 -
Dołączył
-
Ostatnio
-
a mozesz mi jakos przeslac jak wygladaja takie koncowki bananowe?
-
Witam, mam 2 głośniki z końcówka I wzmacniacz jak w linkach nie moge znaleźć jakiejśprzejściówki która moge to połączyc macie jakies pomysly? z gory dzieki http://sklepelektroniczny.com/product-pol-...y-skrecany.html http://allegro.pl/wzmacniacz-surround-5-1-...3591436839.html
-
ok dzieki wielkie za pomoc jak bede skladal stereo konkretniejsze to byc moze tez dam znac;) pozdro
-
kupiłem go za 87zł powystawowy;)mam do tego 2x stare głośniki chyba Tonsil z wtykiem glosnikowym(2x25 W) I 2 xstare glosniki Daewoo(2x10W) z kabelkami. Myslisz ze da rade to w miare przyzwoicie polaczyc zeby to gralo?
-
tak kupilem a czemu pytasz zly wybor;)? nie zalezy mi na jakims niewiadomo jakim dźwieku, nie jest audiofeelem - po prostu chce zeby w miare przyzwoicie gralo(I dosyc glosno bo to na malej silowni:)) - mam do tego 2 pary starych glosnikow o mocy 2x 25 W I 2x 10W. Moze jakos to będzie grało dzieki za odpowiedz
-
Witam, chcialbym podpiąć taki odtwarzacz http://www.mobimaniak.pl/13189/creative-ze...rzacz-na-rynku/ z takim wzmacniaczem, http://allegro.pl/amplituner-hifi-surround...3540332637.html nie wiem jak to zrobic;) jestem zielony w tym temacie z gory dzieki za pomoc pozdro
-
nie chodzi o to że Ci nie wierze - po prostu nei wyszstko rozumiem;) tak jak pisałem jestem laikiem w tym sprawach. W kazdym razie chyba jest taka opcja zeby kupic wzmacniacz I podpiac te 4 glosniki a potem tylko 2 - I sam zobacze co mi bardziej pasusje? Sprawdzilem te glosniki ktore mam - 2 glosniki Daewoo maja moc 10W I impedancje 8ohm, natomiast starsze glosniki (nadal nie wiem jakiej firmy:)) mają moc 25 W i taka samą impedancje czyli 8 - z tego co cos tam przeczytalem chyba najlepiej byloby wybrac wzmacniacz o impedancji jakies 6 ohm? z 4 wyjsciami o mocy zblizonej do glosnikow. co sadzicie o takich: http://allegro.pl/wzmacniacz-4-kanalowy-z-...3480962645.html http://allegro.pl/wzmacniacz-5-kanalow-av-...3498572127.html http://allegro.pl/amplituner-hifi-surround...3469567562.html najbardziej chyba by mi pasowal ten ostatni - mam tez odtwarzacz mp3 to moglbym go tam jakos wykorzystac pozdrawiam i dzieki za odpowiedzi z gory;)
-
z telewizorami to jednak troche inna bajka jest;) nie za bardzo rozumiem czemu 4 glosniki beda grac slabiej niz 2? nie znam sie na tym ale po prostu nie czaje tego;) to lepiej miec tylko 2 ? mnie chodzi glownie o to zeby bylo dosyc, choc tez nie bez przesady glosno. Byc moze oplacaloby sie troche dolozyc (wtedy bym sie wstrzymal z kupnem jeszcze miesiac) i wybrac wzmacniacz z usb jednak?
-
po pierwsze od razu dzieki za zainteresowanie znaczy zrobiłem sobie małą siłownie - mam taki pokoj z rowerami, steperami itp. chcialem wykorzystac te stare głośniki wlasnie tam. Tzn chce je rozmieścić w 4 kątach pomieszczenia. Także będzie tam leciec muzyka bardziej żywsza;) tak 1 para głośników jest z deawoo (kupione jakos kolo 1997 roku) ale jak na moje oko jest całkiem przyzwoita jakościowo - choc nie jestem znawcą w tym temacie. 2 para to prawdopodobnie Unitra lub Tonsil, ale nie mam pewności bo nigdzie nie ma info na nich:) - są one jeszcze starsze - będzie z 30 lat pewnie;) Głośniki Deawoo sa o mocy 2x5W a ta druga para 2x15W - niestety nie pamietam jaka jest tam impedancja - nie wiem nawet czy jest na nich taka informacja - choc wydaje mi sie, że jest - sprawdze to w niedziele I ewentualnie pozniej tu napisze. Zamierzałęm podłączyc wlasnie 2 pary głośników do sluchania muzyki:) Czemu tego nie polecasz? Po prostu myślałem, że będzie lepiej jesli w kazdym kącie będzie jeden głośnik. Więc oprócz wzmacniacza musze dokupic jeszce jakiś odtwarzacz? Myślałem, że będzie możliwość kupna jakiegoś wzmacniacza juz z czytnikiem płyt - zalezy mi własnie na odtwarzaniu mp3. pozdro
-
słucham wszystkiego - a budżet to ok. 100-200zł
-
Witam, zaczne od tego, że w takich sprawach jestem raczej zielony kompletnie;) mam 2 pary głośników ( 2 stare głosniki z wyjściem tzw "wtyk głośnikowy" I 2 nieco młodsze , choc tez stare, z takimi kabelkami zwyklymi). Chciałbym, o ile to możliwe, połączyć te wszystkie głośniki jakims wzmacniaczem(najlepiej z takim, który odtwarza pliki mp3 poprzez wejscie usb lub z plyty cd). Nie musi być to sprzet z wysokiej półki, ale chciałbym zeby był w miare przyzwoity. Tylko nie wiem jak to wszystko zrobic;) z gory dzieki za pomoc. w załączniku dodałem te wyjścia głośników.
Footer title
This content can be configured within your theme settings in your ACP. You can add any HTML including images, paragraphs and lists.
Footer title
This content can be configured within your theme settings in your ACP. You can add any HTML including images, paragraphs and lists.
Footer title
This content can be configured within your theme settings in your ACP. You can add any HTML including images, paragraphs and lists.