Skocz do zawartości

Adrianox360

Uczestnik
 • Zawartość

  4
 • Dołączył

 • Ostatnio

O Adrianox360

 • Ranga
  Debiutant
 1. Dobra, ampli mogę sprzedać. Kwestia doboru wzmaka i tu się zdaję na Ciebie.
 2. Wiesz, po prostu myślałem, że jako laik nie usłuszę różnicy między wzmakiem a połowę dwukrotnie droższym ampli. Kable kupiłem droższe i reszte też raczej z tej nieco droższej półki tylko dziwi mnie, że dra700 nie ma mocy bo na głośniki na pewno zrzucić nie mogę. Wiem jak grały w sklepie podpięte do wzmaka...
 3. Cały zestaw nowy, Zensory 7 i DRA700 Czyli zostało mi się albo przyzwyczaić do takiego zestawu albo sprzedać ampli i kupić wzmak?
 4. Hej, Kupiłem Dali Zensor 7 oraz amplituner stereo Denon DRA 700AE. Powiem, że bardzo ładnie to gra po wygrzaniu już ale jednak muszę mocniej odkręcić ampli do -10db żeby zaczęło to coś mocno uderzać. Wydaję mi się, że jest jakby za cicho w porównaniu do tego jak słuchałem na dużo tańszym wzmaku w sklepie. Co z tym mogę zrobić, czy to tylko mylne odczucie obsługi amplitunera, w którym zaczyna się od -80db a dopiero cos gra na -30db? A druga sprawa czy jako laik muzyczny usłyszę różnicę między PMA 520 a moim DRA700ae i na czyj plus, wzmaka czy o obecnego tysiąc złotych droższego ampli?
×
×
 • Utwórz nowe...