Skocz do zawartości

the_dinn

Uczestnik
  • Zawartość

    3
  • Dołączył

  • Ostatnio

Wszystko napisane przez the_dinn

  1. Dzięki za pomoc. Słuchałem Onkyo 605 i Denona 1908 (z QUADRAL ARGENTUM) . Z lekkim plusen na Denona. W przyszłości chciałbym podłączyć odtwarzacz HD DVD/ Blu-Ray. Moje pytanie - czy będzie to możliwe. Oba mają: - 7.1 kanałowe wejście audio dla Dolby TrueHD i DTS-HD - Obsługa HDMI audio łącznie z sygnałem 7.1 PCM z odtwarzaczy Blu-ray lub HD-DVD. Więc tak ale: Onkyo dodatkowao ma kodeki: - Dolby Digital Plus - Dolby TrueHD - DTS-HD Patrzyłem na na film HD i ma np: piersze dwa tryby do wyboru. Co powoduje brak tych kodeków w amplitunerz. Patrzyłem na HD DVD Onkyo DV-HD805 i ma te kodeki. Czy np. wystarczy że HD DVD będzie miało kodeki? Jaki to ma wpływ na dżwięk? Myślę, że potrzebne będzi tłumaczenie jak dla dziecka. (Może można zrobić Upgrade tych kodeków???)
  2. Nie musi być jedna firma. Zastanawiam się na opcją z rozbudową np. zamiast 5.0/5.1 kupić dwie porządne/porządniejsze kolumny. Jeżeli dvd nie jest takie ważne to mam SONY DVP-NS32 (12 bit/108 Hz), nie wiem czy się nada. Procentowo to 80% muzyka i oczywiście 20% filmy. Nowy tak koniecznie nie musi być, ale co nowe to nowe... ok konkretnie - interesujące używki również mile widziane. Słyszałem opinie, że jak np: aplituner za 2000 zł to jedna kolumna też 2000zł?
  3. Witam. Chcę kupić mój pierwszy zestaw kina domowego. 1. Budżet ok 4000 zł 2. W skład zestawu chodzi: - dvd, - aplituner (fajnie by było z dekoderami do HD), - kolumny 5.0 / 5.1. 3. Przeznacenie: - muzyka (rock, POP, heavy metal, czyli wszystkiego po trochu), - filmy, - koncerty, 4. Pokój 3 x 4, w przyszłości może będzie coś większego. Nie znam się na sprzęcie, więc bardzo proszę o pomoc. Może macie jakieś ciekawe konfiguracje, coś sprawdzonego.
×
×
  • Utwórz nowe...