Skocz do zawartości

fonomeat

Uczestnik
 • Zawartość

  5
 • Dołączył

 • Ostatnio

O fonomeat

 • Ranga
  Debiutant
 1. fonomeat

  Wasze ulubione teledyski.

  Akurat w przypadku tego clipu, dźwięku nie trzeba sobie wyłączać. Rzeczywiście - i teledysk, i muzyka są wysokich lotów. W ogóle cała płyta, z której pochodzi utwór "Frozen" - "Ray of Light" - jest po prostu świetna. Niesamowite, jakie postępy wokalnie poczyniła Madonna (vide: piosenki Madonny z przełomu lat '80 i '90). Dziękuję. Jako produkt pop kultury jest ona nielubiana przez koneserów dlatego sobie tak cichutko i skromnie pozwoliłem szepnąć że ten akurat klip jest moim zdaniem naprawdę dobry. (Mimo że społeczność hinduska w US miała zdaje się jakieś spzeciwy z powodu tych malunków na dłoniach - chodziło zdaje się o obrazę uczuć religijnych)
 2. fonomeat

  Wasze ulubione teledyski.

  Ze względu na świetną robotę faceta od efektów teledysk Frozen Madonny jest rewelacyjny. Można sobie wyłączyć dźwięk jak ktoś nie lubi. To się po prostuOgląda.
 3. fonomeat

  Hałas zewnętrzny

  Tak sobie to czytam i słucham jednocześnie szumu za ścianą. Jest bardzo dużo tych przeszkadzajek o których człowiek nie myśli aż się na nich skoncentruje. Wtedy stają się nieznośne. Na przykład teraz zaczął mi przeszkadzać pracujący komputer. Szumi i szumi. Nie myślałem o tym zanim nie przczytałem tego wątku. eraz drażmnie to tak bardzo że chyba go zrestartuję. A muzyki najchętniej słucham gdy wszyscy śpą. Jakoś lepiej się ją odczuwa.
 4. fonomeat

  Gra lepiej wieczorami

  ja się podłączę i powiem że w towarzystwie słuchać się nie da. A jak się przypadkiem wsłucham to mi towarzystwo robi wymówki.
 5. fonomeat

  Elvis Presley

  Gostek wydaje się naiwny ale jak posłuchać co było przed nim..... On podobno był "skandalizujący". Hehehe
×