Skocz do zawartości

mk77

Uczestnik
 • Zawartość

  4
 • Dołączył

 • Ostatnio

O mk77

 • Ranga
  Debiutant
 1. Na początek wzmacniacz ROTEL RA-930AX czy Nad 304 ? i do tego tuner. Co będzie lepsze ?
 2. 600 zł na wzmacniacz i tuner ale jak by się zdarzyła okazja i kolumny by się w tej cenie zmieściły to tak, ale podstawą jest tuner i wzmacniacz za około 600zł.
 3. Chciałbym kupić do pracy zestaw stereo. Kasa jaką mam na to, to około 600zł na wzmacniacz i tuner radiowy. Zależy mi na czystym i miękkim brzmieniu. Zestaw będzie raczej zawsze grać w miarę cicho. Jeśli by się udało zmieścić w tych 600 zł kolumny to już było by super jak nie to za jakiś czas dokupię je i zainwestuję w kable. Może z czasem dokupię CD. Czego szukać na dzień dzisiejszy ? W grę wchodzą też zakupy za granicą. Warunki w jakich będzie sprzęt grać. Pokój ma około 3m na 6m taka kiszka. Sprzęt będzie stać centralnie naprzeciwko mnie w odległości około 2m na wysokości 1m.
 4. Chciałbym kupić do pracy zestaw stereo. Kasa jaką mam na to, to około 600zł na wzmacniacz i tuner radiowy. Zależy mi na czystym i miękkim brzmieniu. Zestaw będzie raczej zawsze grać w miarę cicho. Jeśli by się udało zmieścić w tych 600 zł kolumny to już było by super jak nie to za jakiś czas dokupię je i zainwestuję w kable. Może z czasem dokupię CD. Czego szukać na dzień dzisiejszy ? W grę wchodzą też zakupy za granicą. Warunki w jakich będzie sprzęt grać. Pokój ma około 3m na 6m taka kiszka. Sprzęt będzie stać centralnie naprzeciwko mnie w odległości około 2m na wysokości 1m.
×
×
 • Utwórz nowe...