Peebuls

Uczestnik
 • Zawartość

  68
 • Dołączył

 • Ostatnio

O Peebuls

 • Ranga
  (Nie)stały bywalec
 1. Mógłbyś jeszcze napisać dlaczego 640C i D500 są lepsze? Jaka cena za te modele jest powiedzmy uczciwa?
 2. Raczej tak z ciekawości pytałem . Polować zamierzam na modele, które wypisałeś wcześniej.
 3. A co sądzisz o cenach w jakich wystawione są te dwa powyższe modele? Atrakcyjne, normalne czy zawyżone? No i podstawowe pytanie - który z tych dwóch jest wg. Ciebie lepszy?
 4. Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź . Podobają mi się właśnie bardzo odtwarzacze Cambridge Audio chociaż mówię tutaj bardziej o wyglądzie bo nigdy nie miałem przyjemności z nich słuchać. Co byś mógł powiedzieć o tych modelach? Jak mają się do tych podanych wcześniej przez Ciebie? http://olx.pl/oferta/odtwarzacz-cd-cambrid...html#40417ad173 http://olx.pl/oferta/cambridge-audio-trac-...html#40417ad173 Pozdrawiam
 5. Witam, Czy mógłbym prosić o poradę bardziej doświadczonych użytkowników? Szukam odtwarzacza CD do 300-400 zł. Oczywiście chodzi o używany sprzęt. Aktualnie posiadam wzmacniacz Dual PA-5060 i głośniki MB Quart MCS 690. Zależy mi na dość wyrazistym brzmieniu, niezłym basie. Pozdrawiam
 6. Witam . Zastanawiam się nad zakupem odtwarzacza CD do ok. 200 zł. Byłby on podłączany do MB Quart MCS 690 + wzmacniacz Dual PA-5060. Gatunek - głównie rock i metal. Póki co jestem zadowolony z brzmienia tego zestawu - jest dość ciepłe, więc ewentualnie jeśli brzmienie CD mogło by być trochę ostrzejsze, myślę że byłoby OK. Byłoby świetnie gdyby ktoś bardziej zorientowany w temacie mógł podać same modele bądź trwające już aukcje na Allegro/OLX. Z góry dziękuję i pozdrawiam .
 7. Brzmienie wzmacniacza Kenwood KA-5090R było całkiem OK, tylko jakby basu mi brakowało. Niestety ciągle coś z nim było nie tak a miejscowi spece od elektroniki nie potrafili rozgryźć co, więc sprzedałem go jako uszkodzony i za te 300 zł zakupiłem Duala PA-5060, który ma aktualnie problem z jednym kanałem (gra ciszej) i ogólnie średnio mi pasuje jego brzmienie. To miała być taka przejściowa opcja i właśnie teraz przymierzam się do wymiany na coś lepszego. Jeśli chodzi o odtwarzacz CD to szczerze mówiąc niczego jeszcze nie planowałem (pewnie będzie w stosownym czasie oddzielny temat ). Póki co priorytetem jest wzmacniacz.
 8. Poszukuję wzmacniacza. Muzyka głównie metalowa/rockowa, choć czasem coś innego również się zakręci . Rozmiar pokoju: ok. 4,5m X 3,5m. Posiadam kolumny MB Quart MCS 690 (czy na tych kolumnach zauważę w ogóle różnicę we wzmacniaczu za 300-400 zł, a za 700 zł?). W miarę możliwości prosiłbym również o wypowiedzenie się w kwestii kabli głośnikowych bardziej doświadocznych użytkowników. Do tej pory miałem styczność tylko z najprostrzymi, bardzo tanimi przewodami. Czy zamiana na nieco lepszy (do 50-60 zł) zmieni cokolwiek? Pod wzmacniacz planuje podpiąć CD, gramofon oraz ew. komputer (aux). Z racji przedziału cenowego celuję w używane wzmacniacze . Pozdrawiam
 9. Witam, Mam problem ze wzmacniaczem Dual PA-5060. Lewy kanał gra na nim ciszej. Zamieniłem lewą kolumnę na miejsce prawej i wtedy prawa gra ciszej. Wyklucza to więc chyba problemy z kolumnami i kablami. Zastanawiam się czy istnieje jakiś domowy sposób aby spróbować poprawić tę sytuację czy jedyną opcją jest naprawa w jakimś serwisie. Pozdrawiam
 10. Serdecznie dziękuję. Zdecyduję się chyba na tego Duala .
 11. Dzięki za odpowiedź. Mam już te kolumny. Pokój ma wymiary ok. 4,5m X 3,5m. Słyszałem również, że w tym przedziale cenowym warto się zainteresować modelem YAMAHA AX-450. Jak ma się on do tego NADa? Może jeszcze jakieś inne alternatywy?
 12. Co myślicie o takim połączeniu i o samym wzmacniaczu NAD C312 (w nazwie tematu niestety wkradł się błąd). Chodzi głównie o rock/metal do 300-350 zł. Jakieś alternatywy? Niestety mój Kenwood KA-5090R znowu (po raz trzeci) odmówił posłuszeństwa i chcę zakupić coś we wspomnianej wcześniej kwocie.
 13. Za naprawę zapłaciłem 80 zł. Zobaczymy jak będzie to grało, póki co jest ok. Przerwany był jakiś kanał czy ścieżka nie wiem dokładnie, zanim wróciłem do domu to już mi z głowy wyleciało heh... W każdym bądź razie coś niezbyt dużego, ale trochę się trzeba było tego ponoć oszukać, chociaż wiadomo, że to po części pewnie takie gadanie heh . Tak czy inaczej, mam nadzieję że będzie OK i dziękuję raz jeszcze wszystkim, którzy udzielili się w tym temacie .
 14. No i proszę... przerywanie nadal występuje. Czas się wybrać do elektronika. Raz jeszcze dziękuję za porady!
 15. Właśnie też mam problem ze znalezieniem tego modelu Elemis. Jasna sprawa, chcę tylko zobaczyć czy na tych kolumnach też będzie przerywało - przynajmniej mam pewność, że te kolumny są w 100% sprawne więc będę miał jasność. Jutro spróbuję je podpiąć. Dzięki serdeczne za zainteresowanie i odpowiedź .