Skocz do zawartości

przemeee

Uczestnik
  • Zawartość

    4
  • Dołączył

  • Ostatnio

Wszystko napisane przez przemeee

  1. Witam! Płyta czyszcząca zadziałała i pomogła.Wszystko gra. Dzięki za pomoc. Może ktoś będzie miał podobny problem i mu to pomoże.
  2. Przepraszam ,ze tak późno. Otóż udało mi się odczytać oryginalną płytę z kolędami i zaczęła działać ,ale jak zmieniłem na track 2 to już się zatrzymała. Później włożyłem nagraną płytę i wczytało także ,ale strasznie "charczało,szum,itp" i ledwo było słychać pisenkę. Radio było już w aucie jak kupiłem ,ale to od znajomego i jemu płyty czytało.Więc chyba będzie trzeba wymienić radio ?
  3. Witam! Posiadam radio samochodowe - blaupunkt san diego mp27 i mam problem z odtwarzaniem płyt. Próbowałem nagrywać płyty w programie nero jako audio oraz plik z danymi mp3 ,ale po włożeniu płyty radio czyta i wyskakuje CD ERROR. Później próbowałem nagrać w programie CD Burner XP również audio i z danymi mp3 i ani ta ani ta nie działa.To samo czyta długo i CD ERROR. Nagrywałem na płytę CD-R w instrukcji od radia piszę ,że można na CD-R i CD-RW. Ktoś ma jakiś pomysł co z tym zrobić ? Z góry dziękuję i pozdrawiam;)
  4. Witam! Posiadam radio samochodowe - blaupunkt san diego mp27 i mam problem z odtwarzaniem płyt. Próbowałem nagrywać płyty w programie nero jako audio oraz plik z danymi mp3 ,ale po włożeniu płyty radio czyta i wyskakuje CD ERROR. Później próbowałem nagrać w programie CD Burner XP również audio i z danymi mp3 i ani ta ani ta nie działa.To samo czyta długo i CD ERROR. Nagrywałem na płytę CD-R w instrukcji od radia piszę ,że można na CD-R i CD-RW. Ktoś ma jakiś pomysł co z tym zrobić ? Z góry dziękuję i pozdrawiam;)
×
×
  • Utwórz nowe...