Skocz do zawartości

Alease98

Uczestnik
 • Zawartość

  4
 • Dołączył

 • Ostatnio

O Alease98

 • Ranga
  Debiutant
 1. Trudno jednoznacznie powiedzieć, mnie na przykład podobają się takie w kształcie TUBY. Aczkolwiek nie wiem czy formacie mATX takie znajdzie (miałem kiedyś ITX). Komp miał być do pokoju rozrywki w stylu high-tech, i do tego miała być ciecz zakładana. Jeśli aż 1000zł możesz przeznaczyć na obudowę, to wydaję mi się, że lepiej zrobisz, jak sprzedaż to co masz, i złożysz coś mniejszego, a przy tym bardziej na czasie i w mniejszej obudowie Zawsze możesz kupić naprawdę MINI gotowca. , albo coś tańszego, jak choćby http://www.janeksobczak.e-blogi.pl/komentarze,206466.html warto odzwiedzic !
 2. Nie gram w gry, ale mój młodszy braciszek wprost nałogowo. Na pewno używa Creative, co do modelu nie jestem przekonany w 100%, ale jak poszperałem to doszedłem do wniosku, że to chyba Fatal1ty, cenowo nie ma tragedii, a przy tym odłączany mikrofon i 150zł tańsze od Siberia. Bardzo je sobie chwali, ale niestety nie mogę się na ich temat wypowiedzieć osobiście, bo jak już wcześniej wspomniałem - nie gran. Mimo to wydaje mi się, że w przypadku gier nie usłyszysz na słuchawkach za 200+ więcej dźwięków, niż na tańszych modelach ____________________ kto pierwszy ten lepszy http://www.janeksobczak.e-blogi.pl/komentarze,206466.html pośpiesz się!
 3. Poszperałem trochę i znalazłem artykuł, w którym opisany jest podobny problem. A rozwiązany został poprzez podłączenie zewnętrznego modułu bluetooth. Jeśli masz takowy to sprawdź, a jeśli nie, to kup jakiegoś bubelka (autor miał jakiś za 15zł) i daj znać. ____________________ Nie znasz nas jeszcze? To na co czekasz? http://wyznaniamadrejzakupoholiczki.blogx.pl/ Wejdź czym prędzej i poznaj nasze oferty.
×
×
 • Utwórz nowe...