Skocz do zawartości

ogy85

Uczestnik
 • Zawartość

  4
 • Dołączył

 • Ostatnio

O ogy85

 • Ranga
  Debiutant
 1. A propos kolumn co możecie powiedzieć o tych modelach - ELTAX Liberty 3+, Tannoy Mercury M2.5. Znajomy doradza mi je ewentualnie do tego wzmacniacza twierdząc, że będzie się z nimi "lepiej czuł" niż z podlogówkami. Zastanawia mnie czy dadzą radę na mojej pow.
 2. Zdecydowany - nie. Pisałem o wstępnym rozeznaniu. Wspomniany przez Ciebie Musical Fidelity E10 jest słabo dostępny jak widzę na aukcjach. Pamiętaj że nie mam wiedzy, która pozwalałaby względnie bezpiecznie kupić używkę ( nie jestem na nie, ale np. nie wiem na co zwrócić uwagę przy sprzęcie używanym ) Nie przeceniaj moich potrzeb/możliwości te kolumny zbierają sporo b. pozytywnych opinii. Podrzućcie jakieś propozycje - wzmac/cd/kolumny.
 3. Podkreślę ( możecie się śmieć ) nie mam wielkich wymagań. Są one pewnie z punktu widzenia kogoś osłuchanego baaardzo niewielkie. Właściwie to szukałem taniego odtw. cd z odczytem mp3 i wpadlem na ten wazmacniacz. Przeczytałem ten test - http://www.tnt-audio.com/ampli/auna_av2_e.html Z niego wywnioskowałem ( być może mylnie ) że zagrać to powinno dużo lepiej niż pseudo wieża za kilkaset zł. W teście autor łączy ten wzmacniacz z przyzwoitej klasy monitorami z niezłym skutkiem. Jeśli bym przyoszczędził tu to na kolumny mógłbym przeznaczyć ok. 1000. Wstępnie zdążyłem się zorientować że można nabyć nowe Tonsile premium bądź Pylon pearl. Wiem, nie słyszeliście to trudno to porównywać , ale autor zestwia ten wzmacniacz z NAD 3120.
 4. Witam Czy zestaw jak w temacie warty jest uwagi ? Nie mam jakiś dużych wymagań; słucham głównie akust. jazzu trochę klasyki, muzyka świata. Nie mam możliwości odsłuchu, może ktoś porównać jakość dźwięku do gotowych zestawaów mini/midi w cenie do 1500zl. ? Prosiłbym też o jakąś sugestie dot. kolumn. Pokój o pow. 24m2 Z góry dzięki za pomoc.
×
×
 • Utwórz nowe...