Skocz do zawartości

marek2014

Uczestnik
 • Zawartość

  5
 • Dołączył

 • Ostatnio

O marek2014

 • Ranga
  Debiutant
 1. O kurczę, nie zauważyłem odpowiedzi, a od tego czasu kupiłem używane 685 S2 . Niemniej cały czas zastanawiam się nad jakimś wzmacniaczem do tych 685-tek. Nie mam pomysłu. PianoCraft da radę je uciągnąć? Rozmawiałem z supportem TEAC-a i ponoć Spotify Connect póki co nie jest planowany. Tyle że moc na wyjściu TEAC oferuje już lepszą - dwa osobne klocki robią swoje.
 2. Cześć, kupiłem kolumny B&W 685 S2. Zastanawiam się teraz jaki wzmacniacz do nich kupić. Muzyki słucham głównie z CD i Spotify. Mam upatrzone dwa wzmacniacze: Albo Yamaha MCR-N560 (CRX-N560) Albo zestaw TEAC NP-H750 + TEAC CD-H750 Ogromnym plusem tej Yamahy jest dla mnie obsługa Spotify Connect. Z drugiej strony natomiast TEAC posiada przetwornik Burr Browna, ale jest droższy o 400 zł. Boję się również trochę, że Yamaha może nie uciągnąć tych kolumn, jako że na wyjściu posiada 2x32W, a TEAC 2x40W. Słusznie się martwię? Jakie mielibyście zalecenia? Coś wypadałoby kupić, bo kolumny stoją już drugi tydzień .
 3. Przeczytałem średnie opinie o TEAC-u. Zastanawiam się jednak nad kolumnami Bowersa. Czyli w grę wchodzą 685 S2 albo 686 S2. Jest może coś porównywalnego do Yamahy jeśli chodzi o powera, a funkcjonalność sieciową do TEAC-a, co da radę zagrać z tymi monitorkami? EDIT: No i w sumie znalazłem jeszcze PianoCraft MCR N560. http://www.tophifi.pl/pianocraft-mcr-n560d...ins-686-s2.html Wychodzi taniej niż 840 i wydaje się rozsądniejszym zakupem. Co sądzicie?
 4. Cześć. Szukam jakiegoś sprzętu do pokoju 15m2, a później 18m2. Przydałby mi się sprzęt do muzyki raczej spokojnej, chilloutowo-ambientowej. Nie ukrywam jednak, że lubię też od czasu do czasu posłuchać spokojnego rocka lub indie rocka, a także elektroniki. Zainteresowania muzyczne mam naprawdę bardzo różne. Zauważyłem fajną ofertę w sklepie tophifi: http://www.tophifi.pl/cr-h700-ls-h265.html - TEAC CR-H700 + standardowe monitorki W promocji za 2000 zł można kupić fajnie wyglądającą i nieźle brzmiącą miniwieżę. Kupuję za 2000 zł ze standardowymi głośnikami, a za jakiś czas mogę sprzedać stare i dokupić inne. Z drugiej strony natomiast zastanawiam się nad inną ofertą z tego sklepu: http://www.tophifi.pl/pianocraft-mcr-840-b-w-686-s2.html - PianoCraft 840 + B&W 686 S2. Wiadomo, tutaj sprzęt już 1500 zł droższy. Głośniki Bowersa podobają mi się niesamowicie i brzmią też bardzo fajnie. Boli mnie natomiast fakt, że PianoCraft jest bardzo ubogi w jakiekolwiek funkcje. Po pierwsze nie potrzebuję DVD, a po drugie nie oferuje żadnych funkcji sieciowych - ani WiFi, ani AirPlay - kompletnie nic. Orientujecie się może czy ten Teac będzie dawał radę, jeśli podoba mi się brzmienie B&W? Nie ukrywam, że ze względu na ubogość PianoCrafta - na pewno zestaw w takiej formie odpada i przychylam się bardziej ku tańszemu, acz wyposażonemu w uboższe monitory Teacowi. No ale w tej sytuacji boli jednak brak tych B&W. Macie może jakieś sugestie albo ratunek w takiej patowej sytuacji?
×
×
 • Utwórz nowe...