Skocz do zawartości

tommy7070

Uczestnik
 • Zawartość

  5
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0
 1. Dziękuję za zaangażowanie i pomoc .Prawdopodobnie zdecyduję się na zaproponowane przez Ciebie KEF Q700 wraz z amplitunerem Denon'a AVR-X4100W . Mam zamiar zakupić w/w sprzęt w salonie RTVmax w Łodzi, gdyż maja najlepsze ceny:)...jeszcze raz dziękuję
 2. Wcześniej brałem pod uwagę amplituner Marantza SR5009 oraz wspomniane wcześniej Klipsch'e ale ktoś mi odradził że Marantz ma dużo męczących wysokich tonów i z tymi głośnikami nie brzmi dobrze.Może odpuścić sobie te głośniki a w ich miejsce zakupić coś mniej "ostrego"...co polecasz? Chciałbym posłuchać swojego ulubionego Cohena, tak jakby siedział obok mnie i śpiewał tylko dla mnie:)
 3. Więc chciałbym na początek sprawić sobie amplituner wraz z dwoma głośnikami tj. myślałem o tym sprzęcie który umieściłem w tytule. Z czasem dokupię więcej głośników abym mógł w pełni wykorzystać amplituner kina domowego Ustawię to w pomieszczeniu około 48 m2 i głównie będzie służył do odsłuchu muzyki (jazz, klasyczna i inne,) ale nie chcę go ograniczyć tylko i wyłącznie do tego. Jeżeli będziesz tak miły to poradź czy ten zestaw zagra dobrze czy też szukać czegoś innego i nie upieram się że musi kosztować 10 tys. Tańszy również biore pod uwagę
 4. Przepraszam że swoim pytaniem sprawiłem tyle kłopotu, sądziłem że jeżeli napiszę w tytule o jaki zestaw mi chodzi to ktoś zwyczajnie odpowie czy to dobry wybór czy może zły. Jak zapewne wiesz jest to sprzęt w przedziale cenowym około 10 tys złotych więc raczej w cenie roweru a nie autobusu. Wchodząc na to forum chciałem prostej porady bez czytania wszystkich postów ,gdyż zwyczajnie nie mam na to czasu...sorry. Więc jeszcze raz przepraszam za kłopot.
 5. Witam wszystkich rzeczy znawców:) Proszę o pomoc w doborze głośników i amplitunera, w chwili obecnej jestem nastawiony na w/w zestaw ale może ktoś z Was zaproponuje inne-lepsze rozwiązanie.
×
×
 • Utwórz nowe...