Skocz do zawartości

kubol

Uczestnik
 • Zawartość

  7
 • Dołączył

 • Ostatnio

O kubol

 • Ranga
  Debiutant
 1. No i właśnie jednego tonsila miałbym przed sobą drugiego z lewej strony twarzy i dwa altony z tyłu.
 2. Dziękuje za pomoc, teraz konkretnie jeżeli zdecydował bym się na zakup, to mam dwie opcje: 1. Tonsil ZgB 60-8-594 2. satelitki z zestawu TONSIL VOYAGER SAT Proszę o poradę które były by lepsze? bo ja się kompletnie nie znam dla mnie wizualnie są takie same, a jakościowo? I czy mój wzmacniacz to zniesie?
 3. Tak, dokładnie tak jest mam je za plecami, także tymi tonsilami chciałem sobie zrobić "przód", a odczuwam, znaczną różnicę ma plus gdy włączę te równorzędnie podłączone na kanale B philipsy(które się do niczego już nie nadają).
 4. Problem w tym, że u mnie nie da rady rozmieścić inaczej, więc myślałem, że może te dwa monitorki pomogą w uzyskaniu lepszej przestrzenności dźwięku, w każdym razie dziękuje za pomoc i naukę Pozdrawiam Ps. chodziło także w dużym stopniu, o małe gabaryty takich monitorków
 5. Wyglądał by to tak jak w załączniku A-alton T-tonsil S-ściana ta ściana wchodzi mi tak na 1 m w pomieszczenie to komin. PS. gdy słucham muzyki to siedzę przy biurku tam gdzie byłby ten tonsiil na górze, bo gdy mam tylko te altony, to czuję jak by dźwięk był z tyłu, czy te dwa tonsile nie poprawiły by tego odczucia? PS.2 mam teraz podłączone 2 philipsy, dziadowskie 10w z jakiejś wierzy z przed 10 lat da się na nich słuchać tylko bardzo po cichu bo troszkę głośniej już charczą, ale powiem szczerze, że lepiej się z nimi czuje przestrzeń dźwięku.
 6. Miały by grać równorzędnie, altony są rozmieszczone na w kątach równolegle w pokoju, ze względu na kształt pomieszczenia i meble, te chciałbym umieścić jeden na przeciwległej ścianie na biurku, drugi zaś w centralnej części pokoju prostopadle do altonów na komodzie, to zły pomysł?
 7. Witam, proszę o pomoc w dobrze monitorków, satelitak (jestem laikiem) do mojego wzmacniacza yamaha ax-550 który współgra za altonami 70 które są w mojej rodzinie od 2 pokoleń mam na oku takie coś: 1. Tonsil ZgB 60-8-594 2. PIONEER CS-590 3. ONKYO SC-380 od razu mówię, że kompletnie się nie znam, wiem, że mój wzmacniacz ma 8 ohm i takich głośniczków szukam, chcę kupić używane i nie chciał bym żeby cena przekroczyła 250zł, będą grały w pokoju o wymiarze 16m2 najbardziej skłaniam się ku pierwszym, czyli Tonsil ZgB 60-8-594 proszę o poradę, z góry dziękuję i pozdrawiam.
×
×
 • Utwórz nowe...