Skocz do zawartości

kacper198777

Uczestnik
  • Zawartość

    3
  • Dołączył

  • Ostatnio

Wszystko napisane przez kacper198777

  1. Witam serdecznie wczoraj pożyczyłem od kolegi jego zestaw grający aby mieć odniesienie przy ewentualnym zakupie sprzętu grającego i muszę przyznać,że jego sprzęt jeżeli chodzi o głośność spisuje się dobrze natomiast jakbym czuł niedosyt basu. Przejdę teraz do specyfikacji sprzętu i może własnie dzięki temu znajdziemy punkt odniesienia i pomożecie mi dobrać coś co mnie interesuje. na start głośniki 2 sztuki Auna 500 rms Wzmacniacz to ibiza amp 600 Mixer dixon mx-240 Według mnie ( przeciętny słuchacz ) Sprzęt gra ok przy muzyce która nie ma intensywnego basu(Może coś źle podłączyłem) . Przy Hip hopie moim zdaniem średnio się sprawdza natomiast wielki pozytyw za solidne nagłośnienie pokoju tutaj już czuje moc jest naprawdę zadowalająca. Chyba mniej więcej zrecenzowałem moją ocenę sprzętu i uprzejmie proszę o sugestie ekspertów co by zaspokoiło moje oczekiwania.
  2. Witam. Myślałem,że idzie to jakoś zgrać z sobą głównie wadą tej wieży jak dla mnie jest jej głośność a właściwie słabe nagłośnienie mojego pokoju oraz nie czuje tej głębi basu.Skoro to nie ma sensu to jak najbardziej ok tak więc tutaj przechodzę dalej do doboru sprzętu 1) Ile pieniędzy możemy przeznaczyć na sprzęt? 1000 zł tutaj mówimy o całym zestawie nie same głośniki. Używki jak najbardziej ok 2) Czy sprzęt ma być nowy, czy używany. Używany jak najbardziej ok 3)Czy chcemy sprzęt stereo, kino domowe czy sprzęt analogowy (gramofony, lampy), bo od tego zależy m.in. dobór działu. Chciałbym mieć taki sprzęt który będę mógł podłączyć do komputera telefonu przez wtyczkę bo głównie z tych elementów będę słuchał muzykę może sporadycznie pod telewizor ale to naprawdę rzadko. 4)Jaki jest sprzęt towarzyszący Technics EH790 5)Jaka jest powierzchnia pokoju? 6x6 kwadrat przy jednej ścianie stoją meble na drugiej stronie mam komputer i telewizor. po lewej stronie od mebli są 3 okna. 6) Jakiej muzyki słuchamy Klubowa oraz hip hop lubię słuchać głośno muzyki i z dobrym bassem 7) Czy to ma być jednorazowy zakup na kilka lat, czy też będziemy stopniowo rozbudowywali zestaw? Wszystko zależy od sytuacji,jeżeli będzie mnie zadowalał sprzęt to jak najbardziej zostane przy nim a ewentualnie w przyszłości 8 ) Jakich funkcji oczekujemy od sprzętu, pod co będzie podłączony Pod komputer/telefon
  3. Witam. Chciałbym sobie kupić jakiś fajny sprzęt grający. aktualnie jestem na wieży Technics EH790. Chciałbym jednak coś mocniejszego głośniki z fajnym basem. Słucham muzyki klubowej oraz hip hop.Wymiary pokoju 6x6 metrów. Kwota jaką chciałbym przeznaczyć to do 1000 zł ale już za cały zestaw nie orientuje się co by mi było potrzebne dlatego proszę o wytłumaczenie co bym potrzebował oraz chciałbym się dowiedzieć czy jest opcja jakoś spięcia wieża + nowy zestaw ewentualnie skomponowania to jakoś aby fajnie grało.
×
×
  • Utwórz nowe...