Skocz do zawartości

macioz100

Uczestnik
 • Zawartość

  4
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0

O macioz100

 • Ranga
  Debiutant
 1. macioz100

  Yamaha RX - v377 i Taga Harmony 406 v2.

  Nowe i mam jeszcze zapytanie w kwestii tzw.wygrzewania głośników, opinie są różne ale chodzi czy zmiana w odsłuchu po jakimś czasie użytkowania jest słyszalna czy jest to zmiana raczej kosmetyczna , słyszałem że należy wygrzewać kolumny specjalnym różowym lub błękitnym szumem nie jaże ale dzięki za rady.
 2. macioz100

  Yamaha RX - v377 i Taga Harmony 406 v2.

  Dziękuję w środę będę próbował jednak chciałbym poznać wasze typy na kolumny frontowe do v377 o ile mogę prosić, pokój 20m2 łączony półłukiem bez dzrzwi z drugim 16m2 suma maksymalnie 1500,
 3. macioz100

  Yamaha RX - v377 i Taga Harmony 406 v2.

  Jakie kolumny mogły by być lepsze od tych kóre mam (chodzi o wymianę całego zestawu lub kolumn frontowych).
 4. Kupiłem amplituner Yamaha RX-V377 plus superwoofer Yamaha do tego głośniki Taga Harmony 406 v2. zacząłem zgodnie z instrukcją instalację aż doszedłem do momentu ustawiania parametrów głośników , instalowałem zgodnie z mikrofonem ustawiłem tony ale mimo to dżwięk był przytłumiony , osobiście lubię dużo tonów wysokich , przy oglądaniu filmów jestem zadowolony ale słuchając muzyki jestem zdołowany , mimo ustawienia brzmienia przez equalizer w tunerze co wyostrzyło dżwięk i pokazało że jest lepszy niż ustawiony przez mikrofon dlatego proszę o pomoc czy coś źle ustawiłem polaryzację + - głośników podłączyłem dobrze mając wcześniej kino domowe LG wydawało mi się że będzie to sprzęt o lepszym dżwięku.
×