Skocz do zawartości

rockk1

Uczestnik
  • Zawartość

    3
  • Dołączył

  • Ostatnio

Wszystko napisane przez rockk1

  1. Witajcie Chciałbym zakupić wzmacniacz oraz kolumny. Interesuje mnie tylko sprzęt nowy - zależy mi na gwarancji, a i też mogę go wtedy kupić na raty 0%. Budżet to 3000zł, jestem w stanie zwiększyć go 300-400zł, gdy coś będzie wart zakupu, ale jak wiadomo - im mniej tym lepiej Pokój, w którym sprzęt będzie stał nie jest duży, raptem 16m2, skupiam się na kolumnach podstawkowych. Nie mam ściśle określonego gatunku muzyki, grane będzie od klasycznego rocka, po muzykę elektroniczną. Szukam więc czegoś w miarę uniwersalnego. Mój wcześniejszy kontakt ze sprzętem, ograniczał się tylko do mikro-wież, nie mam znajomości tematu. W oko wpadł mi Pioneer a30 oraz NAD c326BEE, do tego kolumny Pylon Opal Za czym się rozglądać? Prosiłbym was o złożenie sensownego zestawu
  2. Dzięki za propozycje. A amplituner dlatego, że nie będę jedynym użytkownikiem sprzętu a reszcie domowników zależy na radio.
  3. Witam Chciałbym zakupić amplituner, który dobrze sprawowałby się z altusami 110(świeżo po regeneracji). Niestety moja wiedza pozwala bardziej na zakup chybił trafił niż wybranie czegoś rozsądnego. Mój budżet wynosi maksymalnie 400zł, ew jeśli coś ciekawego by się znalazło to minimalnie więcej, ale jak wiadomo - im mniej tym lepiej Słucham w zasadzie tylko rocka, ale za to szeroko rozumianego - od Floydów do Grunge. Pokój w, którym będzie słuchane ma 28m kw. Czy mogę liczyć na waszą poradę?
×
×
  • Utwórz nowe...