Skocz do zawartości

gaski

Uczestnik
  • Zawartość

    4
  • Dołączył

  • Ostatnio

Wszystko napisane przez gaski

  1. Witam. Chciałbym kupić sobie jakiś przyzwoity subwoofer + 2 kolumny do niego. Mam w związku z tym pytanie: Czy jakbym kupił na przykład ten subwoofer: http://allegro.pl/item440958376_subwoofer_...ny_moc_75w.html i jakieś 2 kolumny stereo, to czy dało by rade podłączyć te kolumny do subwoofera, a subwoofer bezpośrednio do komputera (bez żadnego wzmacniacza itp)?
  2. właśnie myślałem też nad kupnem tych samych creativów t6100, kolega takie ma całkiem przyzwoicie grają, ale chciałem se kupić coś mocniejszego A ile miejwięcej pieniędzy potrzebuje na zakup jakiegoś przyzwoitego zestawu ?
  3. aa właśnie zapomniałem dodać mój pokój jest, jak to się potocznie mówi, "mały", jak tak patrze to jakieś 8m2 Kwotę jaką planuję wydać to coś około 200-300 zł (bliżej 200)
  4. Witam, chciałbym kupić jakiś fajny zestaw do podłączenia pod kompa. Wymagania: - W miarę dobra jakość ale nie musi być super - BASS to jest to na czym mi najbardziej zależy tak żeby pokojem trochę trzęsło Myślałem na zakupem jakiś 2 kolumn i wzmacniacza, dobry pomysł ? Wypatrzyłem se coś takiego : http://www.allegro.pl/item370698481_hurt_s...reo_1400w_.html co Wy o tym sądzicie ? Oraz drugie pytanie, jak już powiedzmy kupię jakieś kolumny, to jak je można najtaniej podłączyć pod PC ? myślałem na kupnem jeszcze wzmacniacza, czy to jedyny sposób ? Proszę o rady
×
×
  • Utwórz nowe...