Skocz do zawartości

szeldon

Uczestnik
  • Zawartość

    3
  • Dołączył

  • Ostatnio

Wszystko napisane przez szeldon

  1. Nie jest to jakaś bardzo przemyślana decyzja, żeby były podłogowe. Nie jestem do niej przywiązany:) Przy wersji z PMA-520AE mam 1600-1700, przy PMA-720AE około 1300-1400. Co do używanych, to rozumiem wszystkie argumenty, serio, niemniej jednak zostanę przy opcji nowe. Naprawdę nie jestem bardzo wymagającym słuchaczem:)
  2. Dzięki za zainteresowanie. Zasadniczo nie umiem powiedzieć, jak mają grać. Nie mam doświadczenia. Słucham absolutnie wszystkiego ze wskazaniem na elektronikę i jazzo-funk. Zdecydowanie lubię przyjemny bas. Przede wszystkim zależy mi na tym, żeby nie okazało się, że coś gra po prostu jak creativy, który przy mocniejszym basie szalały. Powiedzmy, że na kolumny mam jakieś 1600-1700 w jednej wersji i 1400 w drugiej.
  3. Cześć. Chciałbym wydać maksymalnie 2 tysiące na wzmacniacz z wejściem phono dla gramofonu i dwie kolumny podłogowe. Do tej pory słuchałem wszystkiego na głośnikach creativa komputerowych 2.1 i nie czułem dyskomfortu, więc podejrzewam, że wielkiej jakości nie oczekuję Niemniej jednak chciałbym coś, co nie będzie fatalne i będzie lepsze niż poprzedni zestaw. Do tego samego podłączę gramofon, tv i komputer. Nie potrzebuję żadnych CD, tunerów i itp. Interesuje mnie sprzęt nowy (błagam o nie namawianie na kupowanie używek, bo przy moim poziomie wrażliwości mógłbym nie umieć ocenić, że coś jest w słabym stanie). Od podłączenia z tv nie oczekuję wielkich efektów dźwięku zza siebie itp. Zestaw będzie stał w pomieszczeniu około 25m2. Słuchać pewnie będę każdego możliwego gatunku muzycznego. W związku z możliwością kupna bardzo promocyjnie wzmacniacza Denon PMA-520AE (lub Denon PMA-720AE) chciałbym użyć właśnie jednego z nich i do niego dobrać głośniki. Rozważam poniższe: http://www.skleptonsil.pl/517543/tonsil-premium-front http://www.polpak.com.pl/produkt/7596/KOLU...MONY_AZURE_F-60 - tę opcję tylko przy PMA-520AE bo są zdecydowanie droższe. Moglibyście uświadomić mnie w słuszności lub głupocie swojego wyboru?
×
×
  • Utwórz nowe...