Skocz do zawartości

ciekawski1

Uczestnik
 • Zawartość

  4
 • Dołączył

 • Ostatnio

O ciekawski1

 • Ranga
  Debiutant
 1. Technics SA-EH790 - Z biegiem czasu odczuwalnie słabnie ?

  Witam. Odświeżam temat. Chciałbym w tym tygodniu już kupić sobie jakieś nagłośnienie i proszę o pomoc.
 2. Technics SA-EH790 - Z biegiem czasu odczuwalnie słabnie ?

  Rozumiem. Teraz pytanie jak szukać ten odpowiedni wzmacniacz głośniki aby to razem dobrze zagrało ? np taki wzmacniacz i do niego jakieś kolumny ? http://olx.pl/oferta/wzmacniacz-stereo-tec...html#43b0571656 Proszę podesłać przykładowy zestaw w granicach 1000-1200 zł używany tak abym miał jakiś punkt zaczepienia.
 3. Technics SA-EH790 - Z biegiem czasu odczuwalnie słabnie ?

  Słucham przeważnie klubowa muzyka z dobrym " bassem" oraz hip hop. Sprzęt będzie wykorzystywany do słuchania muzyki oraz będzie mi służył przy komputerze jako głośniki do grania czyli uniwersalnie z naciskiem na muzykę. Lubie mocniejszy bass tak abym go czuł reszta taka uniwersalna ponieważ audiofilem nie jestem i nigdy się tak naprawdę nad tym nie zastanawiałem. Chciałbym aby to był sprzęt lepszy od tego technicsa przede wszystkim głośniejszy ,lepszy jakościowo tutaj proszę o radę co będzie najbardziej odpowiednie w tej sytuacji. Głośniki będą stały obok biurka w odległości 1,20 od siebie na wprost mnie i około 50 cm od ściany. Co do technicsa sam w sobie gra dobrze natomiast jedynym problemem jest to że gra ciszej.No chyba że już mi się słuch tak przyzwyczaił i jest to dla mnie za słabo dlatego może skuszę się na zakup czegoś nowego a technicsa oddam bratu
 4. Witam. Mam wieże Technics EH790 około już 8 lat kupiona nowa i wydaje mi się,że nie gra już tak efektownie jak kiedyś. Wieża cały czas pracuje z moim komputerem w którym mam dosyć solidną płytę główną z całkiem dobrą sekcją audio w porównaniu do poprzedniego PC zauważyłem lekką poprawę lecz to nadal nie jest to co kiedyś. Jedyne objawy jakie zauważyłem to w okolicach wyświetlacza amplitunera takie brązowy jakby spalenizna taka w kolorze rdzy ale to było lekkie ogniwo oraz z tyłu podczas słuchania troszkę się nagrzewa. Czy jest szansa,aby wieża powróciła do swoich lat młodości ? Jakoś odświeżyć wnętrze (nigdy nie była czyszczona)? Drugie pytanie ewentualnie szukałbym jakiegoś lepszego nagłośnienia pod komputer do muzyki i grania w granicach 1000 zł pod pokój 20 m2. Jesteście w stanie coś doradzić ?
×