Skocz do zawartości

mar

Uczestnik
 • Zawartość

  5
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0

O mar

 • Ranga
  Debiutant
 1. mar

  Problem SONY z radiem internetowym

  Niestety to nie zadziała. Po pierwsze minęło więcej niż 6 miesięcy od zakupu, chociaż sprzęt wciąż jest na gwarancji. Ale w momencie zakupu nie była ograniczona jego funkcjonalność, więc nie ma tu sytuacji, że niezgodność towaru z umową miała miejsce w momencie wydania rzeczy kupującemu.. Dzięki za Twoje uwagi . Pozdrawiam.
 2. mar

  Problem SONY z radiem internetowym

  Już próbowałem przywrócenia ustawień fabrycznych. Nic to nie daje. Im dłużej drążę temat, tym bardziej zadziwia mnie bierna postawa Sony. Jak struś chowają głowę w piasek. Wcześniej też miałem dobrą opinię o Sony, ale po tym jak wystawiła mnie do wiatru, już im nie zaufam. Co ciekawe rzecz dotyczy ponad 60 modeli ich sprzętu. To totalna porażka. A Onkyo, Denony, Yamahy i inne śmigają.
 3. mar

  Problem SONY z radiem internetowym

  Widok na SONY jak w załączeniu. Radio internetowe bez radia. Takie rzeczy tylko w SONY.
 4. mar

  Problem SONY z radiem internetowym

  Dzięki za odpowiedź. Wygląda na to, że Sony nie dotrzymuje kroku konkurencji :/
 5. Mam sprzęt Sony CMT-G2NIP, który w momencie zakupu oferował słuchanie stacji internetowych z vTuner przy wykorzystaniu wi-fi. Niestety od jesieni ubiegłego roku po problemach z odbiorem pozostał dostęp tylko do kilkudziesięciu stacji. Od połowy maja tego roku nie ma już w ogóle dostępu do tej usługi. Tym samym sprzęt, który miał służyć do słuchania radia przez internet przestał pełnić tę funkcję. Wszelkie pytania kierowane do firmy Sony kwitowane są stwierdzeniem, że ich technicy pracują nad rozwiązaniem problemu, ale nie wiadomo, kiedy go rozwiążą. Podobnie brzmi komunikat na stronie Sony. Podają, że problem dotyczy około 60 modeli ich sprzętu. Mam pytanie, czy na sprzęcie innych firm też macie problem z dostępem do radia internetowego, szczególnie gdy korzysta on z zasobów vTuner. Być może komuś udało się uzyskać z Sony bardziej dokładną informację o sposobie rozwiązania problemu.
×