Skocz do zawartości

Terezm

Uczestnik
  • Zawartość

    3
  • Dołączył

  • Ostatnio

Wszystko napisane przez Terezm

  1. Hmm, problem w tym, że obcując z ww wieżą blisko 10 lat naprawdę nie wiem jaki dźwięk lubię. Na pewno soczysty, szybki, miękki. Niestety nie mam jak aktualnie posłuchać, bo do najbliższego miasta gdzie mógłbym to zrobić mam 150km, a obecnie utknąłem w remoncie i każdą chwilę temu poświęcam. A co powiesz o moim zestawie? Co możesz polecić do tych 4000tys. za komplet. Z góry dziękuję za pomoc.
  2. Masz rację. Więc powiedzmy, że te 4tys idzie w proporcjach 55%-70% na kolumny, reszta wzmacniacz stereo. Kwesta rat na allegro lub kredytu jak najbardziej do przemyślenia. Nie mam urazu do używanych sprzętów i jeśli będzie zdecydowanie lepsza jakość, to jak najbardziej. Od założenia tego tematu do dziś znalazłem coś takiego. Brałem pod uwagę tylko nowy sprzęt. Co myślicie? Głośniki http://www.ceneo.pl/19866046 Wzmacniacz/ Amplituer http://www.ceneo.pl/26314711 Tylko, że ta yamaha gra podobno "klinicznie", nie wiem co to znaczy.
  3. Witam, Obecnie od blisko 10lat siedzę na starej i beznadziejnej wieży Panasonic'a SA-AK45. Doszedłem do wniosku, że najwyższy już czas to zmienić, szkoda uszu, a ulubione kawałki powinny zabrzmieć w końcu jak należy. Jednym słowem po przesiadce chcę zrobić jedno wielkie WOW. No to zaczynamy. 1) Ile pieniędzy możemy przeznaczyć na sprzęt? Około 2000tyś na wzmacniacz + 1500/2000 na kolumny. 2) Czy sprzęt ma być nowy, czy używany. Nowy, chcę wziąć na raty. 3) Czy chcemy sprzęt stereo, kino domowe czy sprzęt analogowy (gramofony, lampy) Sprzęt stereo. 4) Jaki jest sprzęt towarzyszący Nie mam nic. 5) Jaka jest powierzchnia pokoju? 16m2 6) Jakiej muzyki słuchamy Bardzo różna. Najwięcej rock, rock progreswyny, hard rock, metal, blues, ale i elektronika, klasyka. 7) Czy to ma być jednorazowy zakup na kilka lat, czy też będziemy stopniowo rozbudowywali zestaw? Możliwość rozbudowy. 8 ) Jakich funkcji oczekujemy od sprzętu, pod co będzie podłączony Podłączony pod komputer (optyczne, planuję zakup dobrej karty muzycznej) pod projektor przy oglądaniu filmów i pod playstation 4 (gry). Jednak 70% wykorzystania sprzętu to muzyka. CD, Flac. Dziękuję za pomoc!
×
×
  • Utwórz nowe...