Skocz do zawartości

Pavl0o

Uczestnik
 • Zawartość

  3
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0

O Pavl0o

 • Ranga
  Debiutant
 1. Pavl0o

  Kolumny + wzmaczniacz 2000-2500 zł

  Postaram się ich odsłuchać w przyszłym tygodniu i jeśli będzie wszystko ok to je kupię na miejscu - cena odpowiada, wygląd też Kompletnie się nie znam, więc w całości zdaję się tutaj na Was, teraz postaram odsłuchać sobie to co podaliście i wybrać to, co najbardziej mi się spodoba, więcej szukał nie będę żeby nie robić sobie zamętu. Dzięki Wam za pomoc.
 2. Pavl0o

  Kolumny + wzmaczniacz 2000-2500 zł

  Jeśli lepsze będą podstawkowe zdaję się na Was, raczej się nie znam. Co do dźwięku sam w sumie nie wiem, nie mam większego porównania, nie wiem jak określić nawet moje upodobania, mogę napisać tylko jakiej muzyki słucham czyli od spokojnego rocka do ostrego metalu.
 3. Witam, szukam jakichś kolumn i wzmacniacza do 2000-2500 zł(fajnie byłoby zmieścić się w 2000 zł, ale mogę dołożyć max do 2500 zł, ta kwota to budżet nieprzekraczalny dla mnie). Sprzęt może być używany, może być też nowy(co bym wolał zdecydowanie). Muzyka jakiej słucham rock, metal. Liczę na jakość jedynie dla tych gatunków muzycznych, innej muzyki raczej w ogóle nie słucham. Co do muzyki, liczę też na przyzwoitą głośność bez straty jakości, gdyż mam możliwość głośnego słuchania muzyki dość często. Pokój ma około 10 m2 (3.5m na 2.8m). Budżet mam jaki mam, dołożyć na pewno więcej niż te 2500 zł nie dołożę(i tak jest to dla mnie duży wydatek), chcę kupić najlepszy możliwy zestaw w tej cenie po prostu. Interesują mnie kolumny podłogowe. Proszę w miarę możliwości o dobranie od razu kolumn i wzmacniacza, sam sobie do wzmaczniacza kolumn nie dobiorę i odwrotnie bo się nie znam, liczę na gotowe zestawy od Was Dzięki z góry za pomoc
×