Skocz do zawartości

Nadik

Uczestnik
 • Zawartość

  14
 • Dołączył

 • Ostatnio

O Nadik

 • Ranga
  Debiutant

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Wrocław
 1. Widzę, że Twoja miłość do Danona nie słabnie
 2. Aktualnie koleś z Petersburga sprzedaje parę topowych Sansui. Ciekawe, że B-2105 wycenił kilkakrotnie taniej niż b-2302 220V. Nawet ma pozytywne komentarze, ale kto wie?
 3. Te gąbki są na pewno bardziej estetyczne od moich pumeksów. Będę musiał sprawdzić czy są równie skuteczne w zakresie poprawy brzmienia...
 4. Jeżeli masz na myśli wyjście prądowe z tyłu wzmaka do podłączenia innego urządzenia, to fazę mam od strony brzegu obudowy. Audiowit - piękny sprzęt i piękna szafka, u mnie straszna prowizorka, która trwa dłuższy czas, bo szafka zamykana i nie kłuje po oczach. Dodatkowo załączam obiecane kiedyś zdjęcia wnętrza wzmaka.
 5. OK, czyli generalnie można grać bez stresu, tylko zwracać uwagę na dopływ powietrza, choć faktycznie trzymam w szafce, która jednak zawsze otwarta jest podczas pracy wzmacniacza.
 6. Zbadałem polaryzację wtyku sieciowego w moim AU-X711 pomiarowo z innymi klockami w systemie i dla ostatecznej pewności rozebrałem, żeby sprawdzić próbnikiem. Jest OK, ale nie zaznałem spokoju, bo coś chyba się fajczy w moim Sansuiku Panowie, pomocy! Zamieszczam zdjęcia. Czy w ogóle mogę słuchać, czy natychmiastowa wizyta u lekarza jest konieczna? W jednej końcówce ewidentnie coś nie tak, w drugiej tylko troszeczkę zabarwienia brązowego. Zdjęcia obu końcówek.
 7. Dziękuję. Panowie jesteście wielcy! Może jeszcze dzisiaj dam radę
 8. To znaczy różnicę potencjałów pomiędzy masą na jednym urządzeniu i masą na drugim urządzeniu?
 9. Witam Wszystkich w nowym, lepszym roku. Wielu udanych zakupów sprzętu Sansui życzę Ja od kilku tygodni walczę z moją Au-x711. Aktualne pytanie brzmi, jak rozpoznać właściwą polaryzację wtyczki w gniazdku elektrycznym. Proszę darować sobie uwagi o wizycie u laryngologa. Po prostu złożyły się cechy brzmieniowe, które powodują, że nie jestem w stanie jednoznacznie roztrzygnąć, a każda zmiana powoduje, że jest gorzej i trzeba kilka godzin grać, żeby wzmak się ułożył, co utrudnia ocenę i zniechęca do prób. Nie miałem takich problemów z wcześniejszymi modelami, nie mówiąc już o sprzęcie innych marek.
 10. Gadacie jak stare dziady przy piwie A tu na A pokazała się 901...
 11. Poprzedni właściciel wymienił te kondy. Oryginalne już nie trzymały parametrów
 12. Na początek mój dotychczasowy AU-X701. Frontpanel nie jest idealny, ale cała reszta gra i buczy bardzo dobrze
 13. Foty będą Tylko muszę je zrobić. Mam nadzieję, że jutro się uda. Na razie czekam na ile jeszcze ułoży się 711 w systemie. Dotychczas kilkanaście godzin grania. Będą jeszcze zmiany w brzmieniu? Czubsi, czemu piszesz, że AU-X711 to okrojona alfa 607Extra, skoro alfa była niezbalansowana a 711 i owszem? To nie prędzej okrojona alfa 707Extra?
 14. Witam z Wrocławia szacowne grono użytkowników Sansui. Po informacji Czubsi o nowej przystani dla miłośników naprawdę dobrego brzmienia spod znaku S melduję przybycie! Na pokładzie od 10 dni AU-X711 w stanie "salonowym" na zewnątrz i wewnątrz, oraz AU-X701 (szuka nowego, dobrego, delikatnego, niepalącego właściciela ).
×
×
 • Utwórz nowe...