Belfer54

Moderator
 • Zawartość

  3147
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0

O Belfer54

 • Ranga
  Przyjaciel forum

Ostatnio na profilu byli

36853 wyświetleń profilu
 1. Nina955 która dziewczyna? Kolejny Twój bezsensowny wpis, zresztą odpowiedź na post z 2011 roku. Kolejne tego typu wpisy będą usuwane.
 2. Witek rozumiem, że Hybrid jest podłączony do Lorki. Przynajmniej tak zrozumiałem z Twojego opisu. Co do wejść w Lorce, to ja nie zarejestrowałem, aby było więcej niż dwa.
 3. Witam na nowym Forum. Tylko nie wiem czemu mi wycięło ok. 450 postów.
 4. Chili łza się w oku kręci. Miałem oba, również wspomniany Fonomaster, u mnie stacjonował. jednak w tamtym czasie nie fotografowałem swoich "klocków".
 5. I wcale się nie dziwię, że "był chyba bardziej lampowy od płaszczki". Manley Stingray to nie jest typowa, ciepło grająca lampa. Gra dźwiękiem energetycznym. Mnie się osobiście nie podoba. Urządzeń firmy Revox słuchałem w różnych sytuacjach w swoim życiu. Zawsze byłem pod ich wrażeniem. Niestety kiedyś były mniej dostępne i za drogie. Planowałem kupić magnetofon szpulowy Revoxa. Trafił się Philips.
 6. Biję się w piersi. Mam subskrypcję firmy Cyrus, która przesyła mi sukcesywnie informacje o nowościach. Oczywiście przesłali mi też informację o nowym wzmacniaczu Cyrus One. Jednak w natłoku i ferworze spraw codziennych odpuściłem sobie czytanie przesłanego biuletynu i informacji. Faktycznie wzmacniacz wyglądem nawiązuje do pierwszego wzmacniacza firmy. Mnie się osobiście podoba. Ciekawe jak gra. http://www.cyrusaudio.com/products/one-series/cyrus-one
 7. Jacek ja planuję zacząć od soboty, w godzinach rannych. Może uda mi się już w piątek. W niedzielę pewnie też wpadnę, ale w późniejszych godzinach.
 8. Nie jest tak źle z tą piętą. Jestem tylko zaniepokojony, gdy ktoś lansuje na forum opinie nie sprawdzone, pomijam, że nie opiera ich nawet na przeczytanej lekturze. Ja wyznaje zasadą - nie wiem, nie piszę, nie wiem, czytam. Co do ceny sprzętu firmy Atoll to w porównaniu z cenami sprzętów innych marek jest dosyć rozsądna. Audiomatus jest w pewnym sensie bezpieczną opcją.
 9. Właśnie się dowiedziałem, że, jak na razie drugi od góry wzmacniacz firmy Atoll jest za słaby. Czy Ty Kolego DamianRyn miałeś z nim kontakt, słuchałeś go w jakiejkolwiek konfiguracji, że wyrażasz takie opinie ? I kolejne pytania pytania, co to znaczy mocna lampa ?
 10. Myślę, że warto wspomnieć o tym, że 24 – 27 sierpnia br. w Lusławicach pod Tarnowem odbyła się druga edycja Konkursu Skrzypcowego im. Zbigniewa Seiferta. W kolejnym 10-11 numerze Jazz Forum można przeczytać relację z Konkursu. Można też przeczytać wywiad z laureatem pierwszej nagrody Mateuszem Smoczyńskim. Polecam też płytę załączoną do numeru, na której znajdują się głównie kompozycje Zbigniewa Seiferta. Musieli je wykonywać jako obowiązkowe uczestnicy konkursu. http://jazzforum.com.pl/main/cd/seifert-co...ition-quo-vadis
 11. Coś cicho w wątku o tegorocznym Audio Video Show. Tym czasem jeszcze niespełna dwa tygodnie, a dokładnie 11 dni do rozpoczęcia 20 edycji imprezy.
 12. Ja myślę, że możemy spotykać się częściej w wątkach poświęconych Konkursowi im. Wieniawskiego i Chopina. Warto byłoby w tych wątkach obserwować choćby rozwój i dalsze losy laureatów konkursów.
 13. Masz rację. Faktycznie różne osoby czytają ten wątek. Inna sprawa, że w wątku zrobiło się tzw. ruch w sytuacji, gdy doszło do ewidentnego ... Nie nazwę tego po imieniu. W każdym bądź razie niesmak pozostanie. A inna sprawa, to jak się mają czuć zaproszeni komentatorzy?
 14. Wpszoniaku, to był żart. Ja wiem kim on jest. Pytanie miało charakter przekorny, żartobliwy.
 15. Tak, to byłoby świetne posunięcie. A wogóle kto to jest Bron a może brom. Nawiasem mówiąc cieszyło mnie to, że wśród komentatorów mogłem zobaczyć Patrycję Piekutowską. Tak się składa, że przez ok. 11 lat pracowałem z jej ojcem.