Skocz do zawartości

kswir

Uczestnik
 • Zawartość

  5
 • Dołączył

 • Ostatnio

 1. dzięki, a co myślicie o monitorach b&w 686 w zestawie z elektroniką piano. Pytam, bo moge je mieć po okazyjnej cenie, ale są nieco mniejsze od 685. zastanawiam się też ile potrzebują miejsca z tyłu.
 2. Zastanawiam się nad kolorystyką PC. Wizualnie przekonuje mnie srebrna elektronika i czarne monitory. Ale mam obawy co do tej czerni, czy to prawda, że ściąga pyłki i zostają na nich paluszki? Co z tego, że ładne jeśli będą wyglądały na brudne albo będę wokół nich codziennie ze ściereczką latał. A te w kolorze wiśnia to chyba nie bardzo.
 3. Z ciekawości zapytam - jaki sub do tego zestau, w cenie do 1000zł byłby odpowiedni, czy dedykowany Sub YST-SW015 Piano a może lepiej YAMAHA YST-SW515 .
 4. Dziękuję za odpowiedzi. Jesteście zgodni co do Yamahy. Zestaw z używanych klocków w moim przypadku odpada – za duże wyzwanie dla początkującego. Z subem się wstrzymam zobaczę czy bardzo będzie mi go brakowało. Pozostaje jeszcze kwestia kabli. Czy poniższy zestaw jest optymalny: - INTERKONEKT KLOTZ LAGRANGE 50CM - KLOTZ 2x2,5mm2 TWINAX LY225
 5. Witam serdecznie, Chcę zakupić mikro zestaw do małego pomieszczenia do ok 20m2 . Założenia i oczekiwania: - sprzęt będzie w 80% używany do słuchania muzyki z CD, radio (PR2) oraz odtwarzacza przenośnego COWON D2 (mp3,flac,ogg). - rodzaj muzyki: 50%klasyczna, 30%jazz, 20%rock. - sprzęt w 20% będzie wykorzystywany do odtwarzania filmów z DVD i plików Divx - zależy mi też na dobrym wyjściu słuchawkowym pod słuchawki AKG K-530. - cena ok. 2000zł - Przede wszystkim zależy mi na jakości dźwięku W związku z powyższym, po wstępnym rozpoznaniu, zastanawiam się nad dwoma modelami : 1.Yamaha PianoCraft E810 2.Panasonic SC-PTX5 3. ? 1. Co do pierwszego zestawu jest dużo pozytywnych opinii dotyczących dźwięku. Sprawdzony model. 2. Co do drugiego jest znacznie mniej informacji ale są one również bardzo pozytywne. Dodatkowo przekonuje wejście USB, w zestawie sub, HDMI, 1080p, łatwa obsługa. Trochę jednak nie daję wiary w takie małe głośniczki. Więc tak na prawdę ze względu na wykorzystanie przede wszystkim do odtwarzania muzyki pytanie sprowadza się do tego który z zestawów ma lepsze brzmienie, bo jeśli chodzi o wyposażenie to Panasonic prezentuje się lepiej. Wiem że najlepiej gdybym sam przesłuchał oba modele, ale niestety nie mam takiej możliwości dlatego proszę o opinie.
×
×
 • Utwórz nowe...