Skocz do zawartości

Aro

Uczestnik
  • Zawartość

    3
  • Dołączył

  • Ostatnio

  1. Denon na swojej stronie podaje, że AVRX1200 ma: Głośniki A/B/ Bi-amp/Multi-room assignable Głośnik A / B assignable Sterowanie głośnikami w trybie Bi-amp assignable http://www.denon.pl/pl/product/hometheater...ivers/avrx1200w Czy ktoś z was ma wiedzę co oznaczają "assignable" ?
  2. Dzięki za zaproszenie a czy AVR'ki podane wyżej mają możliwość podłączenie frontów pod bi amping ? Ma ktoś wiedzę jak zagrają w stereo w momencie odsłuchu płyt audio ?
  3. Witam Chciałbym dokonać zakupu amplitunera do zestawu kolumn B&W seria DM 300 w skład, której wchodzą: DM 309 (front z bi wiring) DM 303 (monitor) LCR3 (centralny) http://www.bowers-wilkins.com/Downloads/Pr..._info_sheet.pdf http://www.bowers-wilkins.com/Downloads/Pr..._info_sheet.pdf Kwota jaką chciałbym przeznaczyć na amplituner to 2200zł. Poszukuję urządzenia umożliwiającego podłączenie frontów pod bi amping plus pozostałe tj. centralny i monitory. Zastanawiam się nad zakupem ASW500 (subwoofer) gdyby okazało się, że podczas oglądania filmu niskie tony nie będą wystarczające ale to tylko opcja na przyszłość (niekoniecznie wymagana). Moje wstępne poszukiwania sprzętu w tym przedziale cenowym to : Denon AVR-X1200W Denon AVR-X1100W Oba w/w ampli to system 7.1 tylko nie ma informacji czy obsługują bi amping. Kolejny sprzęt troszkę starszy to : Marantz SR5007 Marantz SR5004 Marantz SR5003 Może ktoś z Was może doradzić co byłoby lepsze inwestycja w nowy sprzęt posiadający najnowsze technologie czy inwestycja w starszy używany.
×
×
  • Utwórz nowe...