Skocz do zawartości

Aro

Uczestnik
 • Zawartość

  3
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0

O Aro

 • Ranga
  Debiutant
 1. Aro

  Amplituner do zestawu B&W DM 300

  Denon na swojej stronie podaje, że AVRX1200 ma: Głośniki A/B/ Bi-amp/Multi-room assignable Głośnik A / B assignable Sterowanie głośnikami w trybie Bi-amp assignable http://www.denon.pl/pl/product/hometheater...ivers/avrx1200w Czy ktoś z was ma wiedzę co oznaczają "assignable" ?
 2. Aro

  Amplituner do zestawu B&W DM 300

  Dzięki za zaproszenie a czy AVR'ki podane wyżej mają możliwość podłączenie frontów pod bi amping ? Ma ktoś wiedzę jak zagrają w stereo w momencie odsłuchu płyt audio ?
 3. Witam Chciałbym dokonać zakupu amplitunera do zestawu kolumn B&W seria DM 300 w skład, której wchodzą: DM 309 (front z bi wiring) DM 303 (monitor) LCR3 (centralny) http://www.bowers-wilkins.com/Downloads/Pr..._info_sheet.pdf http://www.bowers-wilkins.com/Downloads/Pr..._info_sheet.pdf Kwota jaką chciałbym przeznaczyć na amplituner to 2200zł. Poszukuję urządzenia umożliwiającego podłączenie frontów pod bi amping plus pozostałe tj. centralny i monitory. Zastanawiam się nad zakupem ASW500 (subwoofer) gdyby okazało się, że podczas oglądania filmu niskie tony nie będą wystarczające ale to tylko opcja na przyszłość (niekoniecznie wymagana). Moje wstępne poszukiwania sprzętu w tym przedziale cenowym to : Denon AVR-X1200W Denon AVR-X1100W Oba w/w ampli to system 7.1 tylko nie ma informacji czy obsługują bi amping. Kolejny sprzęt troszkę starszy to : Marantz SR5007 Marantz SR5004 Marantz SR5003 Może ktoś z Was może doradzić co byłoby lepsze inwestycja w nowy sprzęt posiadający najnowsze technologie czy inwestycja w starszy używany.
×